Ботев Пд без важен халф срещу Велико Търново за Купата

Ботев Пд без важен халф срещу Велико Търново за Купата

Вижте подробности

Футболистът на Ботев Пловдив - Янис Карабельов, няма да играе в мача срещу Етър от 1/8-финалите в турнира за Sesame Купа на България. Срещата на стадион „Ивайло“ е в четвъртък (7 декември) от 17:30 часа.

Причината е, че полузащитникът получи пети жълт картон от началото на сезона при победата с 2:0 над Арда в Кърджали и ще бъде наказан. Добрата новина за старши треньора Душан Керкез е, че друг халф – Дилан Мертенс, който не игра срещу Арда, заради контузия, вече е готов и ще е на линия.

Последният мач за годината на канарчетата е на 10 декември (неделя) от 15:00 часа срещу Хебър Пазарджик на „Колежа“. „Жълто-черните“ се събират за първа тренировка на 8 януари (понеделник). Преди това в събота и неделя те ще минат обстойни прегледи. Ботев Пд ще е на лагер в Турция, който е планиран да започне около 20 януари.

В Пирин заговориха за нов собственик в Коледното си обръщение

Пирин отправи послание към своите привърженици в навечерието на коледно-новогодишните празници.

Късна драма донесе победа на Буркина Фасо

Буркина Фасо постигна драматична победа с 2:1 над Екваториална Гвинея в среща от откриващия кръг на груповата фаза на Купата на африканските нации.

Официално! Ботев Враца представи първи нов

Ботев (Враца) обяви официално първото си ново попълнение. Към тима се присъединява централният защитник Лазар Боянов, който ще играе под Околчица като свободен агент.

Винъс Уилямс се омъжи за италиански актьор

Винъс Уилямс и любимият ѝ Андре Прети си казаха „Да“. Легендарната американска тенисистка, носителка на 7 титли от Големия шлем, сключи брак с италианския актьор и режисьор на елегантна церемония в Палм Бийч.

ЦСКА засилва връзката със спортното училише

От ЦСКА обявиха, че целят засилване на сътрудничеството си със столичното СУ „Ген. Владимир Стойчев“, където се обучават редица таланти, носещи червения екип в различни спортове.

Ботев (Пловдив) благодари на най-малките си фенове

От Ботев (Пловдив) обявиха огромен интерес към кампанията "От дете на дете", след като множество малки привърженици на "канарчетата" дариха своите играчки като подарък за деца от домове в пловдивския регион.