В Гърция: ПАОК с класика и 4-та поредна победа, Десподов с цял мач (ВИДЕО)

ПАОК Солун и Кирил Десподов победиха с 3:0 у дома Ламия в двубой от 13-ия кръг в шампионата на Гърция.

Капитанът на българския национален отбор започна като титуляр за "черно-белите" и остана на терена през всичките 90 минути.

Янис Констентелиас откри резултата в 21-ата минута, а португалецът Рафа удвои аванса за домакините две минути преди почивката.

Жоан Састре оформи класическия успех за ПАОК след асистенция на Констентелиас в 57-ата минута на срещата.

Отборът от Солун е на втора позиция в класирането с 29 точки след четвъртата си поредна победа, а лидерът Панатинайкос има с 2 точки повече.