ЦСКА пусна в продажба специални артикули преди последния мач на "Армията"

ЦСКА пусна в продажба специални артикули преди последния мач на "Армията"

"Червените" ще отбележат последната среща преди реконструкцията на стадиона

От ЦСКА пуснаха в продажба специални артикули, посветени на последния мач на стадион „Българска армия“. В неделя (10 декември) „армейците“ приемат Лудогорец, а след двубоя ще ще започнат процедури за разрушителни дейности, както и избор на строител за новото съоръжение..

От клуба пуснаха фотокнига, посветена на историята на "Армията", както и шал, тениска и картички със снимки на стадиона.

„От днес в продажба може да намерите артикули, посветени на паметния ни мач, след който завинаги ще затворим вратите на стадион “Българска армия

Онлайн и в официалния ни фен магазин може да намерите изданието “Армията”. Тук ще бъдат и нашите деца.”, специално посветена на историята на легендарния ни дом.

Шал, тениска и картички с уникални фотографии на стадиона са сред останалите артикули, които може да си вземете за спомен.

Предвид натовареността на сезона и заетостта на куриерските фирми, не можем да гарантираме, че поръчки направени в петък ще пристигнат до деня на мача. Ако държите да сте с някой от артикулите, посветени на историческия мач, заповядайте на място всеки ден между 10-19 ч.“, съобщиха от ЦСКА.

Сангаре: Левски трябва задължително да спечели мача с ЦСКА

„Ако изпълним плана си, ще победим без проблем“, смята нападателят

Фамилия Вуцови дари 1000 лева за спасението на Спартак (Варна)

„Благодарим за подкрепата“, пишат от Спартак (Варна)

Стана ясно кой е осъдил Спартак (Варна) пред ФИФА

Причина за наказанието са неизплатените премии към бившия играч Кристиян Илич в размер на €16 000

Официално: Вижте всички санкции и глоби след кръга в efbet Лига

Дисципа оповести решенията си след последните мачове от елита и от Втора лига

Звезда на Лудогорец претърпя операция

Бърнард Текпетей се очаква скоро отново да е в игра

БФС обяви рефера на дербито, върна Кабаков

Вижте всички съдийски наряди

Левски се обърна към феновете си за дербито с ЦСКА

„Сините“ призоваха притежателите на сезонни карти да освобождават местата си, ако няма да са на стадиона

Ръководството на Локо Пловдив скочи след решението на БФС

От ръководството на Локомотив (Пловдив) изразиха категорично несъгласие с решението на Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз, която по-рано днес обяви решението си да присъди служебна загуба на "черно-белите" с 0:4 в градското дерби Ботев

Разкриха жестоките наказания за Ботев Пд и Локо Пд

Пловдивските Локомотив и Ботев отнесоха сериозни глоби и наказания заради прекратеното дерби на града под тепетата