Габриела Георгиева завърши осма на Европейското по плуване

Габриела Георгиева завърши осма на Европейското по плуване

Българката с време 2:04.59 минути във финала в Румъния

Габриела Георгиева  завърши осма във финала на 200 метра гръб за жени на Европейското първенство по плуване в малък басейн в Отопени, Румъния.

Българската състезателка финишира за време 2:04.59 минути, като не успя да подобри националния рекорд, който постави вчера в полуфиналите с 2:04.37.

Георгиева се движеше четвърта след първата половина на дистанцията, но не успя да задържи темпото в последните метри и отстъпи на осма позиция.

Победителка стана британката Меди Харис с 2:02.45 минути, следвана от Кейти Шанахън, също Великобритания, с 2:03.22 и Полин Маю (Франция) с 2:03.90.

Нидерландец спечели деветия етап на Тур дьо Франс (ВИДЕО)

Тадей Погачар остава първи в генералното класиране

Страхотна Стилияна Николова със злато и сребро в Милано! (ВИДЕО)

Европейската вицешампионка Стилияна Николова спечели златен и сребърен медал на финалите на отделните уреди на Световната купа по художествена гимнастика в Милано (Италия)

Опелото на Мартин Велев ще се състои на 14 юли в София

36-годишният син на президента на БОК Весела Лечева загина на 10 юли

Стана ясна причината за смъртта на сина на Весела Лечева

Синът на Весела Лечева – Мартин Велев, се е ударил във вълна по време на маневра с джет, вследствие на това е паднал в морето и е загинал

Енчо Керязов инспектира бадминтонистите на Белмекен

Министърът на младежта и спорта Енчо Керязов посети високопланинската спортна база „Белмекен“ и запозна на място с условията за подготовка на националните състезатели по бадминтон, както и с работата на спортната база.

"Джиро д'Италия" излязло два пъти по-скъпо от предвиденото

Домакинството на "Джиро д'Италия" е излязло с близо 50% по-скъпо от първоначално предвиденото.