Бруно Фернандеш се извини за позорното представяне на Юнайтед

Бруно Фернандеш се извини за позорното представяне на Юнайтед

Капитанът на тима бе покрусен след резила срещу Борнемут

Капитанът на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш се извини за недопустимото представяне на отбора при домакинската загуба от Борнемут с 0:3, тъй като на отбора са му липсвали качество, усилия и агресия.

Мениджърът Ерик тен Хаг спечели Купата на лигата с тима в обещаващия си първи сезон, но втората кампания на нидерландеца до момента е доста по-трудна и изпълнена с разочарования. Това бе и първа победа на Борнемут в историята на тима на "Олд Трафорд", а Тен Хаг призна, че отборът му не е достатъчно добър.

"Искам да се извиня за представянето. Беше неприемливо, като се започне с мен. Не говоря за никой друг. Мисля, че всеки в съблекалнята се съгласи, че представянето ни не беше на ниво и трябва да играем много по-добре. Ако не си вършим работата, няма как да печелим срещите", каза португалецът пред клубния сайт.

"Не знам защо играхме по различен начин срещу Челси, но постоянно се случва така. Когато печелим, в следващия мач не се представяме така. Не знам дали е липса на концентрация или нещо друго, но след победи трябва да останем съсредоточени", добави Фернандеш.

На отбора му предстои ключов мач с Байерн Мюнхен в Шампионската лига, като тимът може да продължи напред само при победа и при положение, че другият мач в групата между Копенхаген и Галатасарай завърши с равенство.

След това предстои и дерби с Ливърпул във Висшата лига следващата неделя, като Бруно Фернандеш ще пропусне срещата заради натрупани картони.

Манчестър Юнайтед пред изпращане на първа оферта за Игор Тиаго

Бившият нападател на Лудогорец е следен от редица клубове

Белгия писа петица на Тунис в загрявка за Мондиал 2026 (ВИДЕО)

“Червените дяволи” показаха отлична форма преди световното първенство

Алварес не планира да ходи в Арсенал

Въпреки че воденият от мениджъра Микел Артета тим на Арсенал се позиционира като основен кандидат за нападателя на Атлетико Мадрид Хулиан Алварес, аржентинският национал няма намерение да се мести в Лондон, твърди испанското издание SER Deportivos

Атлетико Мадрид с нова офанзива за Хюлманд

Атлетико Мадрид няма да пести усилия в опита си да привлече полузащитника на Спортинг Лисабон, Мортен Хюлманд, съобщава португалското издание Antena1

Един от собствениците на Уест Хем напусна след изпадането

След 16 години начело на Уест Хам Дейвид Съливан се оттегли от поста си на съпредседател на клуба, след като е бил уведомен за предстоящото публикуване на сериозни исторически обвинения

Киеза: Искам да се върна в Ювентус

Италианският национал Федерико Киеза разкри причина за раздялата с Ювентус, настоявайки, че никога не е искал да напусне клуба, а подновяване на договора му дори не е било обсъждано, което противоречи на твърдението, че парите са били в основата на разминаването между двете стани