ОФИЦИАЛНО: Фенове на Левски поискаха акциите от Наско Сираков

ОФИЦИАЛНО: Фенове на Левски поискаха акциите от Наско Сираков

Вижте подробности

Сдружението “Левски на левскарите” официално поиска Наско Сираков да им прехвърли мажоритарния пакет акции на клуба. По думите на феновете Сираков, който е мажоритарен собственик, е в тежки финансови зависимости, което пречи на развитието на “сините”. От “Левски на левскарите” твърдят, че имат фирми и богати хора, които ще инвестират сериозни суми, ако Сираков се оттегли.

“По отношение издръжката на клуба ще отговоря така - учредени сме миналата година. Оттогава, а и преди това, водим стратегически разговори с богати хора и компании да инвестиратт в клуба срещу миноритарни дялове. А и само като рекламодатели. Има една пречка, а именно, че клубът се притежава от едно лице, което е в тежки финансови зависимости. Ясно е, че няма как да ви отговоря кои са тези хора и компании, които искат да инвестират. Не сме собственици и няма как да назоваваме имена”, каза председателят на сдружението Димитър Костадинов.

Очаква се "Левски на левскарите" да придобие миноритарен дял акции на Тръст "Синя България".

БФС с важна стъпка за защита на децата във футбола

FIFA Guardians Child Safeguarding in Football е сред водещите инициативи на ФИФА

Черно море се намира в страхотна серия срещу Монтана

Отборът на Черно море ще срещне един от най-удобните си съперници в елита – Монтана

Наградата за "Най-добър треньор на България" ще носи името на Димитър Пенев

Наградата за най-добър треньор на България, която традиционно се връчва по време на церемонията "Футболист на годината", вече ще носи името „Димитър Пенев“

Благой Георгиев: В ЦСКА се работи правилно и по европейски

Бившият национал Благой Георгиев направи много силен коментар за ЦСКА, за спонсора на клуба и за бъдещето на "червените"

Георги Иванов обсъди проблемите на детско-юношеския футбол с шефа на Академията на Каляри

Президентът на Българския футболен съюз Георги Иванов и вицепрезидентът Атанас Фурнаджиев проведоха работна вечеря с Марко Марки, директор на Академия Каляри Xplay.

Голямо признание за звезда на ЦСКА

Халфът на ЦСКА Джеймс Ето'о направи страхотен мач срещу Локомотив София, а това не остане незабелязано в родината му Камерун.