Offenders: Емоциите все още бушуват с неумолима сила

Offenders: Емоциите все още бушуват с неумолима сила

„Видяхме се за последно, но не и за последен път“

Фракцията Offenders направи емоционална публикация във Фейсбук след снощната загуба на ЦСКА срещу Лудогорец.

„Много ни се иска да напишем нещо дълго и смислено след снощи, но емоциите все още бушуват с неумолима сила.

Какво е Армията за нас? Не просто стадион, а втори дом. Не просто сектор, а пристан за душата, търсеща онази блажена емоция от разстлалото се пред очите й червено величие. Да усетиш мириса на дим и да видиш с периферното си зрение горящата факла. Да се взреш в очите и душата на своя брат, чувайки го да крещи с цяло гърло свещените четири букви. Да се смееш. Да плачеш. Да обичаш. И да намериш себе си. Видяхме се за последно, но не и за последен път. За прекалено малко, но и завинаги. Ти оставаш за мен. За нас. За стотиците хиляди червени сърца. За нашите деца!
Довиждане, наш роден дом! И до нови срещи! За нас беше дълг, чест и привилегия!“, написаха от Offenders.

Наша гимнастичка се сбогува с индивидуалната си кариера

Националката по художествена гимнастика Магдалена Вълкова написа емоционален пост в Инстаграм, с който отбелязва края на кариерата си като индивидуална състезателка. 

Цветомир Найденов: Чернев може да си направи хеттрик

Финансовият благодетел на ЦСКА 1948 – Цветомир Найденов, излезе с любопитен пост в социалните мрежи минути след загубата на България с 0:2 в гостуването на Турция

Цветомир Найденов хвали младок от ЦСКА 1948

Финансовият благодетел на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов поздрави един от най-перспективните играчи на клуба — Марто Бойчев.

Левски след 0:1 от ЦСКА: Обещаваме – футболът ще победи

„Заедно в победите. Още по-сплотени в загубите“, пишат „сините“

Директор в Левски: Трябва да приемем загубата от ЦСКА с достойнство

Влади Въргала също коментира поражението на „сините“ в дербито

Цветомир Найденов скочи срещу Хулио Веласкес

Бизнесменът публикува стопкадър от видео

ЦСКА, това ли ви е феърплеят?

"Червените" провокират в социалните мрежи през профила на клуба

Цветомир Найденов с намигване след Левски - ЦСКА

Финансовият благодетел на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов излезе с публикация веднага след последния съдийски сигнал на дербито между ЦСКА и Левски, спечелено от "армейците" с 1:0.

Фенове на Локо (Пд) на среща с футболистите

"Смърфовете" се заканиха - пълна подкрепа при гостуванията