Ботев Пловдив: Срам ни е, че "ботевисти" петнят името на клуба (ВИДЕО)

Ботев Пловдив: Срам ни е, че "ботевисти" петнят името на клуба (ВИДЕО)

Вижте видеото, което публикуваха "канарчетата"

Ботев Пловдив излезе с официална позиция в дните преди подновяването на първенството.

"Канарчетата" пуснаха и шокиращо видео, в което става дума за инцидент между строителя на "Колежа" Илиян Филипов и привърженика на клуба Велизар Цолакидис, нападението над заведение на председателя на сдружение „ПФК Ботев Пловдив“ Борис Гиздаков на 21 декември и инцидент с мърчандайзинг мениджъра Божидар Караджов. 

Ето какво написаха от Ботев: 

"Уважаеми Ботевисти,
В навечерието на подновяването на футболното първенство, очаквано от всички с нетърпение и надежда за още по-силно представяне на любимия ни клуб, се обръщаме към всички вас с голямо неудобство и чисто човешки срам.
Срам от това, че за пореден път хора, твърдящи, че са истински „ботевисти“, петнят имиджа и доброто име на Ботев Пловдив.
Длъжни сме да изразим своята ясна и категорична позиция срещу несекващата поредица от срамни и престъпни действия на определени персони, насочени както към служители на Ботев Пловдив, така и към нашите партньори и привърженици.
В публикуваното видео ще имате възможност да видите и чуете скандални факти, даващи яснота за случващото се около клуба.
Призоваваме всички безкористни и почтени привърженици на Ботев Пловдив да изразят смело своята позиция и подкрепят нашите усилия клубът да продължи да се развива по цивилизован и модерен път, непозволявайки на практики от миналото да обсебят неговото бъдеще". 

Десподов изравнява Стойчо Младенов, Чочев може да настигне Гунди

Капитанът на българския национален отбор Кирил Десподов ще запише днес своя мач номер 59 с екипа на България, стана ясно след като селекционерът Александър Димитров обяви стартовия състав за гостуването на Турция от Световните квалификации.

НА ЖИВО: Турция - България 1:0

Следете срещата в Бурса тук

Зам.-министър Георгиев откри международния турнир по Таекуон-до ITF “Bulgaria Open 2025”

Зам.-министърът на младежта и спорта Димитър Георгиев откри международния турнир по Таекуон-до ITF “Bulgaria Open 2025”, който и тази година се провежда в град Пловдив.

Славия и Септември (Сф) си уговориха проверка

Двата тима ще изиграят контрола утре

България U19 допусна първа загуба в квалификациите след 1:2 от Франция (ВИДЕО)

Юношеският национален отбор на България до 19 години допусна първа загуба в европейските квалификации

Илия Груев -младши: Трябва да сме агресивни в Турция

„Няма невъзможни неща, искаме точки“

ЦСКА 1948 би сърби в прекратена контрола

Мачът бе прекратен малко преди края заради отменено попадение на гостите

Официално: Футболист с 58 мача за Ливърпул и 119 във Висшата лига подписа с Локо Сф

Джордън Ибе е футболист на Локомотив (София), съобщават от клуба и допълват:

Левски гледа към ас на Арда, превърнал се в кошмар за ЦСКА

Бразилецът с японски корени е оценяван на €600 000