Ето колко иска Левски за Рикардиньо

Ето колко иска Левски за Рикардиньо

Виктория Пилзен проявява сериозен интерес към 22-годишния бразилец

Левски оцени Рикардиньо на 850 000 евро. Толкова сините са поискали за правата на нападателя от чешкия Виктория Пилзен. Клубът от Централна Европа проявява сериозен интерес към 22-годишния бразилец и вече изпрати оферта от 600 000 от европейската валута, но от „Герена“ са заявили, че няма да се разделят с него за такава сума. Първоначално столичани са пожелали 1 милиона евро, като са готови да свалят цената със 150 000, пише "Тема спорт".

Двете страни се надяват да стигнат до консенсус в най-скоро време, след като сините имат нужда от свежи средства, а Виктория от нападател. От началото на сезона Рикардиньо изигра 25 мача във всички турнири, в които вкара седем гола. Виктория ще се активизира в близките дни, тъй като трансферният пазар в страната затваря на 22 февруари. Тимът вече поднови двубоите в шампионата си и през уикенда завърши при равенство 1:1 в домакинството си на Млада Болеслав. Във временното класиране отборът от Пилзен е на третата позиция с актив от 36 точки, на 17 от лидера Спарта Прага.

Нападателят наскоро говори по темата с евентуален негов трансфер. „Старая се да не се интересувам, защото имам агент, който се занимава с тези неща. Моята работа е на терена. Независимо дали има оферти към мен или не, ще работя по същия начин, както досега – отговорно и сериозно. Левски е отбор и място, което много харесвам. Определено искам да остана. Ще приема да бъда продаден само ако има оферта, която е добра както за клуба, така и за мен. Това е голяма отговорност, но не го смятам за тежест. Хубаво нещо е, защото съм номер 9 на отбора. Знам, че това е исторически номер за Левски, и го приемам като отговорност“, заяви Рикардиньо. Не е изключено още през тази седмица да се стигне до преминаване на бразилеца във Виктория. Това може и да е последната продажба на сините тази зима, след като вече осъществиха четири изходящи сделки. Продадени бяха Велтон, Роналдо, Жереми Петрис и Дарлан. За последния се чака официалното потвърждение за трансфера в Ухан Три Таунс.

Янтра се наложи над дубъла на ЦСКА

С 1:0

Левски обяви кога вдига титлата

"Сините" пускат билетите за Лудогорец във вторник

Куня: Карик заслужава да остане треньор

Нападателят на Манчестър Юнайтед - Матеуш Куня, смята, че Майкъл Карик заслужава ролята на постоянен мениджър на отбора, след като осигури място в Шампионската лига по футбол през следващата кампания

Венци Митрев ще свири Левски - Лудогорец

Съдийската комисия към Българския футболе съюз обяви нарядите за 33-тия кръг на efbet Лига

Трима са задържани за хулигански прояви след пловдивското дерби

Трима фенове са били установени като извършители на хулигански прояви на дербито между футболните клубове „Ботев“ и „Локомотив“ в Пловдив вчера, съобщиха от Областната дирекция на МВР

Съдийската комисия отговори на нападките относно назначенията

Съдийската комисия излезе с официална позиция "във връзка с публично разпространени коментари относно съдийските назначения за срещите от 32-ия кръг на efbet лига