Батков за Левски

Батков за Левски

Адвокатът, който днес бе удостоен с орден „Стара Планина”-първа степен е категоричен, че Велев и неговият щаб трябва да се докажат през следващите девет мача. „Пак го казвам, ако треньорският екип докаже себе си ще го оставя”, потвърди той.

"Емил Велев остава старши треньор на Левски поне до края на полусезона", съобщи собственикът на клуба Тодор Батков, цитиран от „Дарик”.
Адвокатът, който днес бе удостоен с орден „Стара Планина”-първа степен е категоричен, че Велев и неговият щаб трябва да се докажат през следващите девет мача. „Пак го казвам, ако треньорският екип докаже себе си ще го оставя”, потвърди той. Според него в Левски има достатъчно добри условия за постигане на добри резултати и че проблемите, свързани с отбора го амбицират още повече. Той отдава тези проблеми на кадрови грешки в треньорското ръководство, както и на липсата на шанс.
„Ще се опитаме да върнем доминацията на футболисти от школата на Левски, тъй като левскарите в отбора са много малко. Има юноши, но те са предимно резерви. В основния състав имаме десет чужденци и седем легионери”, коментира собственикът на „сините”, който днес навърши 50 години. „Духът се загуби, защото сменихме качествения състав. В отбора имаше хора, които бяха играли седем-осем години за Левски. Тоест те са станали левскари. Ще чакаме, ще връщаме някои, които са излезли”, категоричен е Батков. „Спортно техническото ръководство на Левски има пълното ми доверие. Аз съм в правото си да се съветвам, с който си пожелая. Говоря за концепция, виждане и ако щете - привличане на футболисти. Засега не смятам да пипам никой от треньорския щаб. Имаме девет мача до края на сезона, които трябва да изиграем на ниво. Трябва да зимуваме като първенци. Нататък ще видим. В голяма степен от тези двубои зависи бъдещето на треньорското ръководство”,  допълва той.
На въпросите, свързани с бившия треньор на клуба Станимир Стоилов, адвокатът отговори: „Нищо не искам да изяснявам. Страницата е приключена. Той си има клуб, има си доверието на президента на този клуб. Има поставени задачи от него, да си ги изпълнява”.
Ботев Враца излъга Крумовград и е на три точки от баража

Врачани запазиха шансовете си да избегнат директно изпадане от efbet Лига

НА ЖИВО: ЦСКА 1948 - Септември Сф (СЪСТАВИ)

Ключова мач в битката за оцеляване в елита, следете тук

Косич: Всеки мач до края ще е труден за нас

Треньорът на Локомотив Пловдив Душан Косич остана доволен от обрата, който неговите футболисти направиха при гостуването на Хебър Пазарджик

Йордан Чолов: Радвам се, че не разочаровахме феновете си

Помощникът на Вили Вуцов – Йордан Чолов, заяви, че с Хебър не е разочаровал своите привърженици с представянето си срещу Локомотив Пловдив

Локо Пловдив с втори пореден успех след обрат над Хебър (ВИДЕО)

"Смърфовете" излязоха пред Крумовград и се откъснаха от Ботев Враца в битката за оцеляване

Играч на Хебър: Всеки да си поеме отговорността за отпадането

Вижте мнението на Стефан Цонков

Урибе обеща още по-добри дни за Берое

Вижте какво написа треньорът

Важна вечер за ПАОК и Кирил Десподов

Решава се съдбата на третото място в Гърция

Миньор с последен шанс към Червенков

“Чуковете” гостуват на Пирин (Благоевград)