Програма на мачовете IX кръг на "Б" група

Програма на мачовете IX кръг на Западната и Източната "Б" групи

Програма на мачовете IX кръг на "Б" групите:
ЗАПАДНА:
Събота:
16:00 Академик (София) - Видима-Раковски (Севлиево)
Неделя:
16:00 Рилски спортист (Самоков) - Монтана 1921 (Монтана)
16:00 Чавдар (Етрополе) - Ботев (Криводол)
16:00 Спортист (Своге) - Белите орли (Плевен)
16:00 Балкан (Ботевград) - Етър 1924 (Велико Търново)
16:00 Спартак (Плевен) - Марек (Дупница)
16:00 Чавдар (Бяла Слатина) - Пирин (Благоевград)
16:00 Ком-Миньор (Берковица) - Пирин (Гоце Делчев)

Съдийски наблюдатели:

АКАДЕМИК /Сф/  -  ВИДИМА РАКОВСКИ    Евгени Георгиев  /Пд/
Р. СПОРТИСТ /Сам/  -  МОНТАНА                   Димчо Панайотов /Сф/
СПАРТАК  /Пл/  -  МАРЕК  /Дупн/                    Юлиян Йосифов  /Сф/
ЧАВДАР /Б.Сл./  -  ПИРИН  /Бл/                         Евгени Геров /Сф/

 

ИЗТОЧНА:
Събота:
16:00 Марица 1921 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)
Неделя:
16:00 Миньор (Раднево) - Любимец 2007 (Любимец)
16:00 Панайот Волов (Шумен) - Нафтекс (Бургас) /във Варна на стадион "Спартак" поради наказание с лишаване от домакинство на Панайот Волов/
16:00 Черноморец (Балчик) - Свиленград 1921 (Свиленград) /в КК Албена, ст."Албена-1"/
16:00 Несебър (Несебър) - Светкавица 1922 (Търговище)
16:00 Дунав (Русе) - Спартак-С 94 (Пловдив)
18:00 Калиакра (Каварна) - Родопа (Смолян)
Локомотив (Стара Загора) почива

Съдийски наблюдатели:

МАРИЦА /Пд/  -  БЕРОЕ  /Ст.З/                         Георги Янков /Сф/
КАЛИАКРА /Кав/  -  РОДОПА /См/                 Светослав Славов /Вн/
ЧЕРНОМОРЕЦ  /Бк/  -  СВИЛЕНГРАД /Свг/    Валентин Пеев /Бс/
НЕСЕБЪР  -  СВЕТКАВИЦА /Тщ/                      Павел Георгиев /Сф/
ДУНАВ   - СПАРТАК  /Пд/                                 Младен Благоев


Съдийски назначения:

Западна "Б" група

АКАДЕМИК /Сф/ - ВИДИМА РАКОВСКИ
АТАНАС ДИМИТРОВ Сл, ВАЛЕНТИН ДОБРЕВ Сл, ВАЛЕНТИН СТАНЧЕВ Сл,
4-ти БОГОМИЛ МАРИНОВ Сф

Р. СПОРТИСТ /Сам/ - МОНТАНА
АНТОН ГЕНОВ Сф, КРАСИМИР КЕРЕЗОВ Сф, ИВАН ВЪЛЧЕВ Сф,
4-ти ВИХРЕН МАНЕВ Сф

ЧАВДАР /Етр/ -БОТЕВ /Криводол/
ИВАЙЛО БОЗЕВ Пд, МАРТИН МАРГАРИТОВ Пд, ЙОРДАН ПЕТРОВ Пд,
4-ти СТАНИСЛАВ ГРУЕВ Вд

СПОРТИСТ /Св/ -БЕЛИ ОРЛИ /Пл/
ВЛАДИМИР ВЪЛКОВ Пд,ТОНИ ПАНДАРСКИ Пд, ВАЛЕНТИН ДИКОВ Пд,
4-ти МАРТИН АЛЕКСАНДРОВ Сф

БАЛКАН /Ботгр/ -ЕТЪР /В.Т/
ИВАЙЛО ПОПОВ Вн, ДИЯН ВЪЛКОВ Вн, АЛЕКСАНДЪР АТАНАСОВ Вн,
4-ти ПЛАМЕН БОЖИДАРОВ Сф

СПАРТАК /Пл/ -МАРЕК /Дупн/
ИВАН КИРИЛОВ Вн, НИКОЛАЙ ХРИСТОВ Бс, ТОДОР БОГДАНОВ Бс,
4-ти ГЕОРГИ ЙОРДАНОВ Гб

ЧАВДАР /Б.Сл./ -ПИРИН /Бл/
ПЕТЪР ТОНЧЕВ Сф, ИВО КОЛЕВ Сф, ПЕТЪР СТОЙЧЕВСКИ Сф,
4-ти РУМЕНХРИСТОВ Пл

КОМ-МИНЬОР /Бер/-ПИРИН /Г.Д/
ГЕОРГИ ИГНАТОВ Сф, АЛЕКСАНЪР ДАМЯНОВ Сф, МАРТИН ВЕНЕВ Сф,
4-ти ИВАЙЛО ЛАЗАРОВ Пл

***

Съдийски назначения:

Източна "Б" група

МАРИЦА /Пд/ - БЕРОЕ /Ст.З/
ХРИСТО РИСТОСКОВ Бл, ЕМИЛ ВАНГЕЛОВ Бл, ДРАГАН СТОЙКОВ Бл,
4-ти ВЛАДИМИР ОВЧАРОВ См

МИНЬОР /Радн/ -ЛЮБИМЕЦ /Любимец/
МИХАИЛ ЙОРДАНОВ Рз, ЮРИЙ ЙОНКОВ Шн, МАРТИН ИВАНОВ Шн,
4-ти ЛЪЧЕЗАР ЙОНОВ Пд

КАЛИАКРА /Кав/ -РОДОПА /См/
СТАНИСЛАВ СТАВРОВ ВТ, НИКОЛАЙ ПЕТРОВ Гб, ТИХОМИР БОБОЛОВ ВТ,
4-ти ДИМО РАДЕВ Вн

ВОЛОВ /Шн/ -НАФТЕКС /Бс/
ВЕНЦИСЛАВ КОЗНИЧКИ ВТ, СВЕТОСЛАВ СТЕФАНОВ ВТ, ИВАЙЛО АТАНАСОВ ВТ,
4-ти ДРАГОМИР ДРАГАНОВ Вн

ЧЕРНОМОРЕЦ /Бк/ - СВИЛЕНГРАД /Свг/
СЕВГИН АДЕМ Тщ, ТЕЗДЖАН САБРИ Рз, МАРИЯН ХАРАЛАНОВ Тщ,
4-ти ВЕСЕЛИН ГАЦЕВ Шн

НЕСЕБЪР -СВЕТКАВИЦА /Тщ/
ГЕОРГИ КАБАКОВ Пд., АТАНАС БОЗЕВ Пд, ИЛКО ТОМОВ Пд,
4-ти РАЙЧО РАЙЧЕВ Сл

ДУНАВ /Рс/ -СПАРТАК /Пд/
ИВАЙЛО СТОЯНОВ Пч, ГЕОРГИ СЛАВОВ Пл, ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ Пл,
4-ти КРАСИМИР АНГЕЛОВ ВТ

Още от БГ Футбол

„Държим всичко в нашите ръце“

Гласуват по 16.5 милиона лева за „Лаута“ и „Колежа“

Ботев обяви трансфера на 32-годишното крило

Илия Димитров е пред трансфер в Румъния

"Орлетата" обявиха това на официалната си страница

Ето кой е той

През есента бонусите за победа са били по-ниски от нормалните за елита

Община Пловдив продължава работата по намиране на средства за стадионите

Хуго Аззи ще играе във Втора лига

ИЗБРАНИ НОВИНИ

Социални връзки