2. Втора лига
  3. Заслужена почивка за Малеш Микрево след победа и равен в рамките на един ден

Заслужена почивка за Малеш Микрево след победа и равен в рамките на един ден

Футболистите на Малеш (Микрево) получиха един ден почивка по време на подготвителния си лагер в Долна Баня. Вчера възпитаниците на треньора Пламен Мицански изиграха две контроли в рамките на един ден, като записаха победа с 2:1 срещу Рилски спортист и направиха 3:3 с Бенковски (Пазарджик).

Това бе четвърта контролна среща по време на първия подготвителен лагер на отбора от Микрево. Преди това Малеш направи 1:1 в контрола отново срещу Рилски спортист и 2:2 с Чавдар (Етрополе).

Утре на терена в Костенец Малеш ще премери сили с отбора на Септември от град Септември и в сряда в Пловдив ще изиграе последната си контрола от предсезонната подготовка срещу Марица. В четвъртък Малеш се прибира от лагер и започва подготовка за първия шампионатен мач при местни условия.

С контузии в отбора са  Ташев, Влахов и Шопов, но те ще бъдат възстановени за първия мач от новото първенство. Все още и футболисти и треньори не могат да кажат в  коя група ще играе отборът на Малеш (Микрево) докато от БФС не се произнесе окончателно, кои отбори се отказват от участие във втория футболен шампионат и кои ще заемат техните места.

Треньорът на Янтра похвали играчите си, въпреки загубата с 1:2 от Етър

Етър обърна Янтра за 2:1 и три точки в Габрово (ВИДЕО)

"Болярите" получиха ранен гол, но успяха да вземат победата в първия си мач от новия сезон