Светльо Тодоров игра 30 минути при тежка загуба на Чарлтън

Българският нападател Светослав Тодоров игра 30 минути при тежката загуба на неговия Чарлтън с 2:5 от Шефилд Юнайтед. Toва стана в мач от 18-ия кръг на английската лига Чемпиъншип. Българинът влезе като резерва в 62-ата минута на мястото на Грей, но не успя да помогне на тима си.

Българският нападател Светослав Тодоров игра 30 минути при тежката загуба на неговия Чарлтън с 2:5 от Шефилд Юнайтед. Toва стана в мач от 18-ия кръг на английската лига Чемпиъншип. Българинът влезе като резерва в 62-ата минута на мястото на Грей, но не успя да помогне на тима си. Гостите поведоха в 7-ата минута с гол на Бийти, но 10 минути по-късно Приймъс изравни. Последваха четири поредни попадения за Шефилд, които бяха дело на Спийд в 29-ата минута, Килигълън в 44-ата минута, автогол на Юга в 48-ата минута и Куин в 53-ата минута. Домакините вкараха почетен гол, който бе дело на Буаза в 56-ата минута. След този мач Чарлтън заема 22-то място в Лигата с 16 точки.