Вердер без Тим Вийзе срещу Панатинайкос

Вердер без Тим Вийзе срещу Панатинайкос

Титулярният вратар на бременци се контузи на тренировка

Вердер Бремен ще пътува за Атина без титулярния си вратар Тим Вийзе. В сряда германците гостуват в гръцката столица за мач от Шампионската лига срещу местния Панатинайкос. Вийзе е получил контузия на последната тренировка на немска земя. По време на занимания, при които съотборниците му са упражнявали центрирания, вратарят се е подхлъзнал и е получил разтежение. Така на вратата на бременци в сряда ще застане 27-годишният Кристиян Фандер. Той вече има известен опит в Шампионската лига - бил е на вратата на бременци при домакинската загуба с 1:3 от Олимпиакос Пирея на 3-ти октомври 2007 и при знаменитата победа с 3:2 над Реал Мадрид на 21-ви ноември 2007.
Челси амбициран за успешен край на годината

Челси е решен да завърши годината добре, след като загуби точки в последните си два мача от Висшата лига, заяви мениджърът Енцо Мареска преди домакинския двубой срещу Борнемут във вторник.

 Бруно Фернандеш пропуска и мача с Уулвърхямптън

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Рубен Аморим заяви, че контузеният капитан на отбора Бруно Фернандеш вече настоява за завръщане на терена и се пошегува, че може би го конкурира за работата му, тъй като лидерските му качества се простират и до това да наблюдава как съотборниците му тренират, дори след като е преминал терапия.

Съперник на Лудогорец отписа Лига Европа

Новият треньор на Ница Клод Пюел призна, че отборът е отписал участието си в Лига Европа, където тимът е на последно място и няма шанс да продължи в следващата фаза.

Арсенал готви селекция заради многото контузии

Мениджърът на Арсенал Микел Артета заяви, че клубът е готов да привлече нови футболисти през януарския трансферен прозорец, за да реши проблемите си с контузени играчи.

Неясно е бъдещето на Дани Уелбек в Брайтън

Мениджърът на Брайтън Фабиан Хюрцелер не пожела да коментира бъдещето на нападателя Дани Уелбек.

Официално! Съперник на Лудогорец представи новия си треньор

Ница направи рокада на треньорския пост. На пейката на съперника на Лудогорец в Лига Европа вече не е Франк Ез, който подаде оставка. Неговото място бе заето от Клод Пюел, обявиха официално от клуба.