Травма спря Георги Миланов за Суепркупата на Русия

Травма спря Георги Миланов за Суепркупата на Русия

Националът е аут за мача със Зенит, най-веорятно щее готов за дебют в сряда срещу новака в елита Урал

Георги Миланов няма да има шанса да запише в събота официален дебют за новия си клуб ЦСКА (Москва). Българският национал не попадна в групата на столичани за финала за суперкупата на Русия срещу Зенит (Санкт Петербург). Причината е лека травма, която офанзивният футболист е получил в контролата срещу Волга. Миланов направи неофициален дебют, ритайки 45 мин при равенството 0:0.

Заради травмата той не се качи на самолета за Ростов на Дон, където ще се играе двубоят между шампионите и носители на купата на страната от ЦСКА и втория в първенството от миналия сезон Зенит.

Александър Цауня, Марио Фернандес, Зоран Тошич, Сейду Думбия и Томаш Нецид също пропускат двубоя заради контузии.

Миланов най-вероятно ще се възстанови за двубоя от първия кръг на новото първенство. В сряда ЦСКА гостува на новака в елита на Русия Урал.