Изненада! Втора поредна загуба за Ираклис в Гърция

Невероятна сензация сътвори шампионът на Гърция Ираклис (Солун), където играе капитанът на националния отбор на България Пламен Константинов. Съперникът на ЦСКА в Шампионската лига, който ще гостува в София на 21 януари загуби втори пореден мач в първенство на Гърция. Миналия кръг Константинов и компания отстъпиха на Ламия с 1:3 гейма, а сега отново претърпяха поражение, този път от Олимпиакос , отново с 1:3 (25:27, 15:25, 25:18, 20:25).

Невероятна сензация сътвори шампионът на Гърция Ираклис (Солун), където играе капитанът на националния отбор на България Пламен Константинов.

Съперникът на ЦСКА в Шампионската лига, който ще гостува в София на 21 януари загуби втори пореден мач в първенство на Гърция.  Миналия кръг Константинов и компания отстъпиха на Ламия с 1:3 гейма, а сега отново претърпяха поражение, този път от  Олимпиакос , отново с 1:3 (25:27, 15:25, 25:18, 20:25). Пламен Константинов игра цял мач за Ираклис и завърши срещата с 12 точки (2 аса, 2 блока и 50% ефективност в атака и 50% перфектно посрещане)Най-резултатен за Ираклис бе шведът Маркус Нилсон с 20 точки, но те не стигнаха за победа в Пирея.

За Олимпиакос  над всички бе сръбската звезда Иван Милкович, който реализира  23 точки. Днес  на полето в гръцкия шампионат излизат други двама национали – играещите в Патра Боян Йорданов и Андрей Жеков.