Благо Георгиев: Със сигурност няма да играя в България, избирам между Германия, Италия или Русия

Благо Георгиев: Със сигурност няма да играя в България, избирам между Германия, Италия или Русия

Със сигурност няма да играя в България през пролетта. Това заяви националът на България и настоящ футболист на Славия Благой Димитров пред репортер на Novsport.com. Футболистът бе един от гостите на подписването на Меморандума за сътрудничество между БФС, ПФЛ и АФБ.

Със сигурност няма да играя в България през пролетта. Това заяви националът на България и настоящ футболист на Славия Благо Георгиев пред репортер на Novsport.com. Футболистът бе един от гостите на подписването на Меморандума за сътрудничество между БФС, ПФЛ и АФБ.

Благо сподели, че вече има три сигурни отбора, които го искат в редиците си и са изпратли оферти за него. „В следващите няколко дни ще мислим коя оферта да избера. Отборите са от Германия, Италия и Русия. Какъв ще е изборът ки зависи от много работи”, заяви Георгиев.


Локо (ГО) взе точка от ЦСКА II в добавеното време

Марк-Емилио Папазов оглави голмайсторската листа във Втора лига

Чочев: Труден мач, вижда се почеркът на новия треньор

„Надяваме се, че тази победа ще стартира поредица от успехи“

Славко Матич: Ще се опитаме да вземем точки от всеки

"Не съм доволен от резултата, но момчетата се раздадоха"

Новият треньор на Лудогорец: Трябва да си върнем увереността

„Контролирахме мача. Създадохме добри шансове за гол.“

Новият треньор тръгна с победа в Лудогорец (ВИДЕО)

Алмейда и Чочев вкараха за 2:0 над Септември, Квадво Дуа се завърна

НА ЖИВО: Монтана - Левски 0:4

Следете мача на живо с нас тук

Гьоко: Отмениха редовен гол на Спартак Варна

Треньорът на Спартак Варна изгледа на видеозапис мача в Стара Загора и е категоричен, че са били ощетени от съдията.

Атанас Атанасов: Заслуга, че взехме точка има и Локомотив Пловдив

Треньорът на Добруджа Атанас Атанасов коментира равенството 1:1 у дома срещу Локомотив (Пловдив), като подчерта, че двубоят е бил напълно равностоен.

Косич:  Очаквах да се представим по-силно

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Душан Косич коментира равенството 1:1 при визитата на Добруджа. „Смърфовете“ откриха резултата през първото полувреме, но след почивката позволиха изравняване.