Станислав Генчев: Ще си извадим поуки

"Никой не очакваше да се случи нещо подобно"

Треньорът на Лудогорец Станислав Генчев даде мнението си за тежката загуба с 0:6 от Еспаньол.

"Изключително лош развой на мача. С първата ситуация получихме гол, в края на полувремето останахме с 9 души.

През второто полувреме за нас бе важно да не допускаме повече голове. Няма какво да кажа. Неприятна загуба. Никой не очакваше да се случи нещо подобно.

Ранният гол стана след корнер. Не се подредихме добре. Грешката за червения картон бе индивидуална. Случва се на най-добрите.

С 10 човека не са един или два случаите, в които отбор обръща мача. Рафа правилно извърши нарушението. Щом съдията е дал втори жълт картон, значи го има. Планирахме да го сменим на полувремето.

Няма да е само този треньор, който да ме е надиграл. От загубите трябва да се изваждат поуки", заяви Генчев.
Филипов: Няма да се изсипват милиони, треньорът ще има голяма роля при селекцията

Първо важно решение за ЦСКА

Вижте какво е то

Левски с открита тренировка преди мача с Черно море

Левски подписа с Даниел Наумов

Крушарски с коментар влиза ли Гриша Ганчев в Локо Пд

Вижте какво каза собственикът на "смърфовете"

Керкез: Бяхме изморени

"Искаме да се борим на два фронта - за Купата и за Европа през първенството", увери специалистът

Валентин Илиев: Има лъч светлина в отбора