Ман Сити изгуби Мармуш за дербито с Юнайтед

Ман Сити изгуби Мармуш за дербито с Юнайтед
Източник: БГНЕС

Манчестър Сити излезе с официално съобщение относно състоянието на Омар Мармуш

В него се потвърждава, че нападателят на “гражданите” е получил контузия в коляното по време на мача с националния отбор на Египет срещу Буркина Фасо.

Първоначалните резултати от скенера, направен в родината на играча, показват, че 26-годишният футболист няма да може да играе в дербито на Манчестър в неделя и ще се върне в Манчестър за по-нататъшни изследвания и за да започне рехабилитация, уточняват още от Сити.

Мармуш взе участие и в трите срещи за тима на Хосеп Гуардиола от началото на сезона, в които се отчете с една асистенция.

Следващият двубой е на „Етихад“ в неделя от 18:30 часа, срещу градския съперник Манчестър Юнайтед.

Според букмейкъра Palms Bet домакините са абсолютни фаворити в дербито като шансовете за успех на „гражданите“ са 58,5%, за равенство - 23,5%, а за триумф на гостите от Юнайтед - 23,8 процента.

Шок за Нюкасъл, основен защитник аут за дълго

Дан Бърн с пукнато ребро и пробит дроб

Официално: ЦСКА с Брахими срещу Локомотив (София)

Христо Янев определи групата на ЦСКА

Важна среща в Ливърпул

Мениджърът на Ливърпул Арне Слот планира в следващите два дни да разговаря с Мохамед Салах – разговор, който може да се окаже ключов за бъдещето на египетската звезда на „Анфийлд“, съобщава „Мирър“.

Стивън Джерард призова Мохамед Салах да остане в Ливърпул

Легендата иска египтянинът да отстъпи

Пет клуба от Саудитска Арабия искат Салах

Договорът на 33-годишния Салах с Ливърпул е до лятото на 2027-а

Прогноза: Над 2.5 гола в Мюнхен

Байерн приема Спортинг в сблъсък от Шампионска лига

Мбапе излиза срещу Сити със счупен пръст

Нападателят се контузил срещу Селта

Двама от Левски няма да играят до догодина

Асове на „сините“ аут за мача с Витоша (Бистрица)

Прогноза: Над 2.5 гола на "Бернабеу"

Реал в търсене на задължителна победа срещу Селта