Кой ще ликува в последния мач от кръга във Втора лига

Кой ще ликува в последния мач от кръга във Втора лига

Монтана и Спартак Вн кръстосват шпаги на „Огоста“?

Със срещата между Монтана и Спартак (Варна) приключва 13-ият кръг от футболната ни Втора лига. Мачът на стадион “Огоста” е днес от 17:30 часа, а преди него домакините са втори в класирането с 24 точки, докато изпадналите от елита гости имат с 2 по-малко в своя актив.

ДНЕС, 17:30 ЧАСА, МОНТАНА – СПАРТАК (ВАРНА)

Монтана загуби половината от последните 12 сблъсъка с варненци във всички турнири, при 3 победи и също толкова ремита, макар че едно от равенствата се превърна в победа след дузпи за Купата на България. В предишния кръг на Втора лига пък домакините паднаха от Беласица в Петрич, но въпреки това запазиха второто си място във временното класиране. При успех днес те ще скъсят само на 2 точки изоставането си от лидера Септември (София). Варненският Спартак ще трябва да справя без двама от най-добрите си играчи, тъй като Георги Георгиев и Ангел Грънчов не са напълно възстановени от травмите си.  Преди мача „соколите“ са пети в таблицата с 22 точки, с 1 по-малко от Добруджа и с 2 от Марек и Монтана, но тимовете от Добрич и Дупница са изиграли с по 1 мач повече. Спартак спечели само едно гостуване през календарната година, налагайки се над Дунав в Русе с 1:0 на 17 септември.

Предвиждането ни е за здрава битка и в крайна сметка равенство.


ПРОГНОЗА: Х КОЕФИЦИЕНТ НА PALMS BET: 3,25 

Изненада: Модрич отказа тестовете в Милан

Халфът лоялен към Реал

Как да се забавляваме без усилие? Отговорът е – с новия app на Palms Bet

Красотата на приложението Palms Bet се крие в неговата интуитивност

Разкритие: Владимир Николов повежда атаката на България в Гърция

Очаква се и Мартин Минчев да е титуляр в Ираклион

Синер: Тенисът се нуждае от съперничество като това между мен и Алкарас

Водачът в световната ранглиста коментира финала на "Ролан Гарос"

В Испания: Реал иска 33-годишен бразилски нападател

Грандът от Мадрид обмисля трансфер и на Роберто Фирмино

Испания срещу Франция: Aдреналин и футбол от най-висока класа

След като вчера Португалия стана първият финалист, днес тази среща ще определи и втория

Белингам за Световното клубно: Всеки трофей е важен за Реал Мадрид

"Ето защо, според мен, този турнир има голяма стойност"

ПСЖ и Интер играят за рекорден награден фонд

Френският Пари Сен Жермен и италианският Интер ще се стремят към рекорден награден фонд, когато излязат на терена по-късно днес във финала на Шампионската лига по футбол.

Треньорът и капитанът на Интер щастливи, че са на финал в ШЛ

„Заслужихме мястото си“, посочи Симоне Индзаги