Байерн се извини на президента на ПСЖ

Байерн се извини на президента на ПСЖ

Вижте какво заявиха от Мюнхен

Германският футболен клуб Байерн Мюнхен поднесе извиненията си на президента на ПСЖ Насер Ел-Хелайфи, който бе обект на атаки от феновете на баварците посредством хореография, пише агенция Ройтерс.

Привържениците на Байерн опънаха задраскан лик на Ел-Хелаифи и попитаха как е възможно той да бъде едновременно собственик на клуб, член на Изпълнителния комитет на УЕФА, президент на Съюза на европейските клубове и притежател на акции в телевизия beIN. Всичко това бе придружено с обиди.

"ФК Байерн поднася извиненията си на съперника и на неговите представители, след като те бяха персонално атакувани по обиден начин. Тези плакати не са одобрени от клуба и не представят неговата позиция. Тонът не съвпада със стила на ФК Байерн, който винаги се е старал да поддържа взаимоуважение с другите клубове и международните си партньори", пишат от Байерн, цитирани от агенция Ройтерс.

Байерн победи ПСЖ с 1:0 в мач от Шампионската лига по футбол във вторник.

Официално: Пипо Индзаги ще води Палермо

Италианската легенда подписа дългосрочен договор

Заглавията на Острова: Ювентус “изкушава” Гьокереш

Барселона все по-близо до Нико Уилямс

Официално: Брайтън се подсили с италиански национал

"Чайките" обявиха Диего Копола

Евертън проявява интерес към Кайл Уокър

Защитникът на Манчестър Сити Кайл Уокър може да продължи кариерата си в Евертън, съобщава трансферният експерт Фабрицио Романо.

Енцо Мареска иска Челси да изпробва различни тактики по време в САЩ

Мениджърът на Челси Енцо Мареска е доволен от представянето на "сините" при победата с 2:0 срещу ФК Лос Анджелис в груповата фаза на Световното клубно първенство.

Милан предлага Рафаел Леао в сделка за Араухо

Милан е готов да направи опит да привлече уругвайския защитник на Барселона Роналд Араухо

Реал Мадрид задържа Браим Диас с нов договор

Реал Мадрид е постигнал споразумение с мароканския национал Браим Диас за нов дългосрочен договор

Шерки: Мога да спечеля „Златната топка“ в Манчестър Сити

Раян Шерки заяви, че е избрал да подпише с Манчестър Сити, тъй като вярва, че може да спечели "Златната топка"

Уатару Ендо се обясни в любов на Ливърпул

Ливърпул е невероятен клуб със специални фенове, заяви халфът