Мюлер с коментар за уволнението на Тухел

Мюлер с коментар за уволнението на Тухел

Вижте какво написа нападателят

Нападателят на Байерн Мюнхен Томас Мюлер не счита, че е редно да говори за бъдещето на треньора Томас Тухел. Баварците допуснаха две поредни загуби от Леверкузен с 0:3 в Бундеслигата и Лацио с 0:1 в Шампионска лига и това постави под въпрос дали Тухел ще остане начело на отбора.

"Можете да обсъждате тези въпроси с треньора, но не и с играчите. Ние не сме хората, които трябва да говорят на тази тема. Освен това е просто неуважително. Разбира се, сега ситуацията в Байерн не е много добра. Ние, играчите и треньорът, работим всеки ден, за да поправим това. Държим се заедно“, каза ветеранът в социалната мрежа X (бивш Twitter).

Томас Тухел пое Байерн през март 2023 година. Договорът на специалиста с клуба е до 2025 г.

Тер Стеген поднови тренировки с Барселона

Бъдещето му в клуба е под въпрос

Отнеха още 6 точки от актива на Шефилд Уензди и Лиъм Купър

Заради нарушения на финансовия феърплей

Хьонес: Слот е обещал нещо за Вирц, което не може да изпълни

„Каква невероятна глупост!", каза почетният президент на Байерн

Педри титуляр срещу Атлетико Мадрид

Това разкри Ханзи Флик

Ковач: Утре ни трябва същата енергия като в последния мач

„Всички футболисти, които играха в предишния мач, са добре", каза треньорът на Борусия Дортмунд

Стоилов: Гьозтепе заслужи победата над Анталияспор

„Отборът изигра най-добрите си 65 минути като гост през сезона“, смята Мъри

Важна среща в Тотнъм

Играчите на Тотнъм са провели вътрешна среща, на която са обсъдили нарастващото напрежение между отбора и феновете през последните седмици.

Мбапе реагира на третото поредно равенство на Реал Мадрид

Нападателят на Реал Мадрид Килиан Мбапе коментира равенството 2:2 срещу Жирона в мача от 14-ия кръг на Ла Лига. Това е трети пореден двубой в испанското първенство, в който Реал завършва наравно.

Исак за първия си гол за Ливърпул: Отдавна чаках да се върна в най-добрата си форма

Нападателят на Ливърпул Александър Исак се надява попадението му при победата с 2:0 като гост над Уест Хям в 13-ия кръг от английската Висша лига да му помогне скоро да си върне върховата спортна форма.