Ал Хилал няма да прекратява договора на Неймар

Ал Хилал няма да прекратява договора на Неймар

Появиха се слухове, че заради контузията бразилецът може да остане без контракт

Ал Хилал няма да прекратява договора на Неймар, който е контузен и ще продължи още дълго време своето възстановяване, съобщи Фабрицио Романо.

Трансферният експерт отхвърли появилите си спекулации, че саудитският клуб ще разтрогне с бразилската звезда, за да не плаща голямата си звезда.

Ал Хилал обаче ще извади Неймар от състави за втория полусезон на първенството на Саудитска Арабия, за да отвори място за чужденец. По този начин лидерът в местното първенство ще може да картотекира Ренан Лоди.

Очаква се Неймар да се завърне в Саудитска Арабия, когато е близо до завръщане в игра, за да започне да тренира индивидуално, преди да продължи заниманията с Ал Хилал.

Откакто премина в Ал Хилал Неймар записа 5 мача за клуба, в които вкара един гол и даде 2 асистенции.

ФИФА отрече, че ще сменя Иран с Италия на Световното първенство

ФИФА няма планове да заменя националния отбор на Иран с този на Италия на предстоящото Световно първенство по футбол, въпреки официалното предложение, направено от специалния пратеник на американския президент Доналд Тръмп

Две от звездите на Бразилия не искат Неймар в националния отбор

Напрежението в съблекалнята на бразилския национален отбор ескалира

Тръмп моли ФИФА да смени Иран с Италия за Мондиала

Американският президент Доналд Тръмп е изпратил специален пратеник, който е поискал от ФИФА да замени отбора на Иран с този на Италия на предстоящото Световно първенство по футбол в САЩ, Канада и Мексико

Ботафого със забрана от ФИФА заради дълг към Лудогорец

Бразилският гранд Ботафого получи забрана от ФИФА да прави трансфери и да картотекира нови футболисти заради дълг към Лудогорец за нападателя Руан Круз, съобщава авторитетната медия в страната "Глобо".

Световен шампион донесе триумфа на Бока Хуниорс триумфа в Суперкласико

“Генуезците” спечелиха с 1:0 на “Монументал”

Меси поведе Интер Маями към победа в МЛС (ВИДЕО)

Аржентинецът вкара два гола за успеха над Колорадо Рапидс