Ал Насър няма да спира с Роналдо - иска и Канте

Ал Насър няма да спира с Роналдо - иска и Канте

Французинът остава свободен агент през лятото

Грандът от Саудитска Арабия - Ал-Насър, изглежда най-вероятният нов отбор на Кристиано Роналдо. Клубът от Рияд обаче не смята да спира с гръмките трансфери само с привличането на португалската звезда. Арабите са се насочили и към един от основните футболисти на Челси - Н'Голо Канте, твърди Footmercato. 

Халфът има договор със "сините" до края на сезона и на този етап изглежда далеч от това да го поднови. Ал-Насър е готов да го вземе през лятото като свободен агент. 

Канте може да преговаря и с други клубове от януари, като сред кандидатите за подписа му е и Барселона. Каталунците обаче не могат да си позволят да му плащат голяма заплата. 

Ръководството на Ал-Насър проявява много сериозен интерес към французина, допълва изданието, като се позовава на близки до борда на арабския клуб. Самият футболист е привързан към Лондон и няма против да остане в Челси, стига да се разбере със "сините". Той обаче гледал с добро око и на трансфер в Рияд. 

В следващите дни на шефовете на Ал-Насър им предстои ключова среща с Роналдо. За да се стигне до негов трансфер обаче арабите ще трябва да се разделят с някои от чужденците си, защото местната лига позволява всеки клуб да има до 7 легионери. Ал-Насър в момента има 8, като сред тях са Венсан Абубакар, Андерсон Талиска, Давид Оспина и Луис Густаво. 

Властите в САЩ извикаха звездата на Иран и треньор на разпит

Вижте подробности

Националите на Швеция се разминаха с трагедия

Трибуна на тренировъчното игрище на шведския национален отбор по футбол се срути, съобщава агенция ДПА.

Майкъл Оуен хвали Роналдо

Бившият английски национал Майкъл Оуен похвали изявите на португалския нападател Кристиано Роналдо.

Испански национал мечтае за финал срещу Меси и Аржентина

Защитникът на Барселона и испанския национален отбор Пау Кубарси мечтае да се изправи срещу Лионел Меси на финала на Световното първенство.

Треньорът на  Кот д'Ивоар: Футболистите осъзнават, че са близо до историята

Националният отбор по футбол на Кот д'Ивоар намери успешен дом в района на Филаделфия, където тренира и остана в региона, като дори изигра приятелски мач, който привлече около 10 000 фенове.

ФИФА сменя правило по средата на Мондиала

ФИФА иска да промени правилото за хвърлянето на монета преди изпълнението на дузпи на Световното първенство по футбол, пише ДПА.