Боби Цонев провали отбора си и го изхвърли от китайския елит

Боби Цонев провали отбора си и го изхвърли от китайския елит

Българинът изпусна дузпа

Борислав Цонев нямаше късмет в последния кръг от китайската Суперлига. Българинът се превърна в антигерой и отборът му Далиен Про изпадна от елита на страната. Тимът трябваше да победи осигурилия си вече титлата Шанхай Порт у дома, а в същото време да се надявам Тианджин Жинмен Тайгър да победи Нантонг като гост, което се случи. Отборът на Цонев обаче допусна загуба с 2:3, въпреки че водеше с 2:0. 

Двубоят за отбора на Цонев, който игра цял мач, започна отлично и Сезар Манзоки откри резултата в 39-ата минута. В 56-ата минута Ян Ксиан Чуан удвои за домакините от дузпа. Шанхай обаче стигна до равенство с попадения на Ли Ан (71) и Ву Лей (79). 

В 85-ата минута Далиен Про получи нова дузпа. Зад топката застана Цонев, който отправи силен удар, но не намери очертанията на вратата. Домакините тръгнаха в атака в търсене на победен гол, но вместо това получиха такъв в четвъртата минута на добавеното време. Негов автор стана Ву Лей. 

Байерн Мюнхен унизи Оукланд Сити с 10:0 на Световното клубно (ВИДЕО)

Баварците нанизаха шест гола още преди почивката, Мусиала със светкавичен хеттрик

Бивш треньор в ЦСКА ще работи в най-стария клуб в Австрия

„Очаквам с нетърпение това предизвикателство"

Мексико пречупи Пинеда и Домениканска република на старта на "Голд Къп"

Нападателят на Берое влезе в края

Бивши играчи на Лудогорец част от клубния Мондиал

Круз и Нонато част от турнира в САЩ

Защитник на Бока Хуниорс получи извънредно виза за САЩ

Аиртон Коща ще може да играе на Световното клубно първенство

Спалети става треньор на Кристиано Роналдо

Ал-Насър води преговори с бившия треньор на италианския национален отбор Лучано Спалети.

Ще блести ли Меси на Световното клубно първенство?

Аржентинецът играе в откриващия мач

ФИФА на практика подарява билети за Световното клубно първенство

ФИФА е изправена пред провал заради нищожния към този момент интерес за Световното клубно първенство

Инфантино: Световното клубно е нова ера за футбола

Джани Инфантино е убеден, че започващото Световно клубно първенство "отваря нова ера във футбола"