Бразилия ще играе контрола с Южна Африка

Бразилия ще играе контрола с Южна Африка

Спарингът е насрочен за 5 март на стадион "Сокър Сити" в Йоханесбург

Домакинът на Световното първенство по футбол през следващата година – Бразилия, ще играе контрола срещу домакина на последния Мондиал през 2010 година - Южна Африка. Спарингът е насрочен за 5 март на стадион "Сокър Сити" в Йоханесбург. Това ще бъде последният мач преди селекционерът на бразилския отбор Луиш Фелипе Сколари да обяви разширения си състав за Мондиал 2014, което ще се случи на 7 май.

НА ЖИВО: Канада - Мароко (СЪСТАВИ)

Следете тук първия 1/8-финал на Мондиал 2026

Още една треньорска глава падна след Мондиал 2026

Поредната треньорска рокада след Световното първенство е факт

Златко Далич си тръгва от Хърватия

Според “Спортске новости” Хърватската футболна федерация ще се раздели със селекционера Златко Далич

Меси: Мога да играя на още един Мондиал

Суперзвездата на Аржентина Лионел Меси благодари за усилията, които полагат неговите съотборници, за да може той да играе на Световното първенство дори на 39-годишна възраст.

Кейрош: Някои играчи се страхуваха

Националният селекционер на Гана - Карлос Кейрош, говори след отпадането на неговия отбор от Световното първенство в САЩ, Канада и Мексико. Африканският отбор загуби на 1/16-финал от Колумбия с 0:1

Селекционерът на Парагвай смята, че жегата ще помогне на отбора му срещу Франция

Високи температури около 37,8 градуса по Целзий със значителна влажност се прогнозират за Филаделфия