Бунт в Сантос срещу Неймар

Бунт в Сантос срещу Неймар

Отношението на Неймар вече създава напрежение в редиците на Сантос, съобщава Globo Esporte.

Част от играчите и щаба на отбора са останали недоволни от поведението му по време на мачовете, особено срещу Фламенго, когато той открито изразил раздразнение от представянето на своите съотборници.

Футболистите не приели добре и начина, по който реагирал при смяната си – Неймар демонстративно напуснал терена и се отправил директно към съблекалнята. Според източници от клуба, приносът му към колектива се оценява като ограничен.

Звездата впоследствие се е извинил, твърдейки, че недоволството му е било насочено към съдията, а не към останалите играчи. Договорът на Неймар със Сантос изтича след няколко седмици.