Бускетс става съотборник с Меси в Маями

Бускетс става съотборник с Меси в Маями

Испанският халф отново ще дели един терен с аржентинеца

Серхио Бускетс ще стане играч на Интер Маями, а сделката ще бъде обявена в следващите часове, пишат медиите в Испания. Така Бускетс ще стане съотборник със своя приятел Лионел Меси.

Бускетс официално напусна Барселона след края на миналия сезон, а журналистът Тони Хуанмартин твърди, че халфът вече е приел двугодишен договор с американския клуб.

Жорди Алба също бе свързван с клуба на Дейвид Бекъм, но на този етап това не е сигурно.

Медиите съобщават също, че Интер Маями се интересува и от Анхел ди Мария и Леандро Паредес, с които Меси играе в националния отбор на Аржентина.

В момента в Интер Маями заема е на последното15-о място в Източната конференция на MLS. Тимът е спечелил само 5 мача, отбелязвайки 16 гола. Фил Невил напусна клуба след 864 дни и беше заменен от Хавиер Моралес като временен мениджър на отбора.

Ново правило за жълтия картон на Мондиал 2026

ФИФА обмисля въвеждането на ново правило за изчистване на жълтите картони на Световното първенство в Северна Америка през лятото, съобщава агенция Ройтерс.

Синът на Зидан и вратар на Алжир с тежка контузия

Вратарят на Гранада и националния отбор по футбол на Алжир Люка Зидан получи сътресение на мозъка и фрактура на челюстта при победата с 4:2 над Алмерия в 37-ия кръг на испанската втора дивизия.

ФИФА планира да въведе ново правило за жълтите картони на Световното първенство

Международната футболна централа ФИФА планира да въведе ново правило за изчистване на жълтите картони на Световното първенство в Северна Америка през лятото, съобщава агенция Ройтерс.

Неймар не тренира със Сантос

От клуба обясниха отсъствието на нападателя

В Алжир хвалят Бурас

Халфът на Левски в плановете за национална селекция

50 дни преди старта Мондиал 2026 е един голям проблем

Някои билети достигат цени от над 1000 долара