Четвъртфиналът между ПСЖ и Байерн обещава голове

Четвъртфиналът между ПСЖ и Байерн обещава голове
Източник: БГНЕС

„Принцовете“ са фаворити в съботния сблъсък

Сблъсъкът между европейския шампион ПСЖ и германския гранд Байерн (Мюнхен) безспорно е сред най-очакваните мачове от провеждащото се в момента Световно клубно първенство по футбол.

Макар да е доста критикуван новият формат, въведен от ФИФА, със сигурност повиши интереса към надпреварата, а срещи като предстоящия четвъртфинал гарантират зрителски рекорди не само в САЩ.

ПСЖ и Байерн се срещат тази събота в столицата на американския щат Джорджия – Атланта, от 19:00 часа българско време.

Очакванията са за зрелищен двубой с доста попадения и успех на ПСЖ.

Така поне смятат от букмейкъра 8888.bg. Шансовете за победа на „принцовете“ са 42,9%, за равенство - 26,7%, а за триумф на баварците - 30,8%.

Вероятността срещата да завърши с „над 2,5 гола“ пък е 64,5 процента, смятат от 8888.bg.

Гласи се бойкот на жребия за Мондиал 2026

Напрежението около Световното първенство по футбол през 2026 г. ескалира, след като стана ясно, че Иран ще бойкотира жребия за финалния турнир

Почетино иска САЩ да мисли за спечелване на Мондиал 2026

Селекционерът на националния отбор на САЩ по футбол Маурисио Почетино цели спечелването на Световното първенствогодина, на което страната е съорганизатор.

Бразилия ще удължи договора на Анчелоти

Президентът на Бразилската футболна конфедерация Самир Хауд възнамерява да започне преговори за удължаване на договора със селекционера на националния отбор на страната Карло Анчелоти

Националите на Косово делят €1,5 млн. при класиране за Мондиала

Временният премиер Албин Курти заяви, че правителството му ще даде бонус

Неймар иска да играе за Сантос, въпреки болката

Нападателят пропусна мача срещу Интернасионал в понеделник

Анчелоти: Винисиус ще играе на Световното

„Такъв тип играч не може винаги да е на 100 процента“, заяви селекционерът на Бразилия

Шапекоензе отново е в елита на Бразилия девет години след голямата трагедия

"Зелените" спечелиха промоция

Инфантино осигури над 1 милиард долара от саудитски фонд за спортна инфраструктура

Саудитският Фонд да развитие (СФД) ще предостави над 1 милиард американски долара като преференциални заеми за изграждане или подобряване на футболната инфраструктура в развиващите се страни съгласно Меморандум за разбирателство с ФИФА, стана ясно от изявление на централата в Цюрих

Меси се нареди до Пушкаш с асистенции (ВИДЕО)

Лионел Меси изигра ключова роля при победата на клубния си Интер Маями с 4:0 срещу тима на Синсинати