Чичарито бе избран за №1 в зона КОНКАКАФ

Чичарито бе избран за №1 в зона КОНКАКАФ

Тим Хауърд бе избран за най-добър вратар

Звездата на женския национален тим по футбол на САЩ Карли Лойд и мексиканският нападател Хавиер Ернандес бяха определени за най-добри футболисти за годината в зона КОНКАКАФ (Северна и Централна Америка и Карибския регион).

Лойд, която спечели наградата на ФИФА за Футболист на годината при жените, вкара хеттрик на финала на световното първенство и взе Златната топка за най-добър играч на турнира. Хавиер Ернандес вкара първия гол за Мексико при победата над САЩ в плейофа, която донесе на "ацтеките" място на Купата на конфедерациите през 2017 година.

Американецът Тим Хауърд бе избран за най-добър вратар при мъжете за трета поредна година, а при жените наградата спечели неговата сънародничка Хоул Соло. Треньор номер 1 при жените е Джил Елис от САЩ, а при мъжете спечели селекционерът на Панама Дарио Гомес.

Клоп: Световното клубно е най-лошата идея във футбола

„Играчите от NBA също получават много пари, но имат четири месеца почивка годишно“

Рафиня призна: Принудени сме да играем на Световното клубно

Бразилецът съжалява, че няма никаква почивка

Каква е средната посещаемост на Световното клубно първенство?

Реал Мадрид най-гледан в САЩ

Дерби от Европа в САЩ: Бенфика или Челси

50% вероятност за попадение преди почивката

Отаменди се надява, че Меси ще играе на Мондиал 2026

Съотборникът на Лионел Меси в националния отбор на Аржентина Николас Отаменди настоя, че състезателният дух е в ДНК-то на суперзвездата и се надява той да участва на Световното първенство през 2026 година.

Роналдо взима рекордна заплата по новия си договор с Ал-Насър

Сумата ще бъде 263 милиона евро за година

Индзаги: Целта ни беше да сме сред най-добрите в света

Саудитският Ал Хилал стана единственият азиатски отбор, достигнал до елиминациите на Световното клубно първенство по футбол, след победата с 2:0 над мексиканския Пачука и завърши груповата фаза без загуба.

Гуардиола: Футболистите отново усетиха какво е да си добър отбор

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола приветства зашеметяващото представяне на своя отбор, след като английският тим победи убедително Ювентус с 5:2 и оглави групата си на Световното клубно първенство по футбол.

Ал Хилал се промъкна до 1/8-финал на Световното клубно (ВИДЕО)

Ал Хилал се класира за елиминациите на Световното клубно първенство, след като постигна успех с 2:0 срещу Пачука.