Ди Мария се страхува за живота си

Ди Мария се страхува за живота си

Аржентинското крило не иска да се връща в Росарио

Сапунената опера около завръщането на Анхел Ди Мария в родния му Росарио Сентрал приключи. Президентът на клуба Гонсало Белосо заяви, че дясното крило няма да заиграе за Росарио, тъй като „няма гаранции за безопасност за него и семейството му“.

„Той ни каза, че ще вземе решение след края на Копа Америка. Наранени сме, защото искахме той да се върне, но няма да правя оценка за причините му, защото това е нещо много лично“, сподели Гонсало Белосо в интервю пред аржентинското радио „Radio 2“.

 

„Завръщането на Ди Мария беше мечта за всички нас, дори и за мен, и то много преди да стана президент на Сентрал. През последната година възможността да дойде нарасна много. Намирахме се в много добър момент да го посрещнем“, добави Белосо.

НА ЖИВО: Англия – Гана 0:0 (ВИДЕО)

Гледайте и следете мача тук…

ФИФА ще запази паузите за хидратация за бъдещите Световни първенства

Това разкри президентът на централата Джани Инфантино

Звезда на САЩ се вдигна от контузия

Звездата на националния отбор на САЩ по футбол Кристиан Пулишич поднови тренировки за първи път от 11 юни и вече е възстановен от контузията си в левия прасец, съобщава ESPN.

Луд купон в Норвегия след класирането за елиминациите

Бурни празненства избухнаха в цяла Норвегия, след като мъжкият национален отбор по футбол на страната си осигури класиране за елиминационната фаза на Световното първенство.

Трагедия в Аман след Йордания - Алжир

Един човек е починал, а осем други са били хоспитализирани с наранявания в Аман в резултат на масова блъсканица по време и около мача на Йордания срещу Алжир на Световното първенство по футбол, съобщава агенция ДПА, позовавайки се на данни на Министерството на вътрешните работи на страната. 

Шакира към Меси: Твоята ангажираност и отдаденост са вдъхновение за мнозина

"Много се гордея с теб Лео", написа попзвездата