Хари Кюъл се завърна в Австралия

Хари Кюъл се завърна в Австралия

Нападателят не попадна в отбора на Австралия за световните квалификации този месец

Бившият нападател на Ливърпул и австралийския национален отбор по футбол Хари Кюъл подписа договор с тима на Мелбърн Харт за сезон 2013/2014, който започва през месец октомври, предава АП.

34-годишният Кюъл напусна Мелбърн Виктори след края на миналия сезон по семейни причини, а през май беше освободен от катарския клуб Ал Гарафа след малко повече от месец в клуба.

Нападателят не попадна в отбора на Австралия за световните квалификации този месец, но се надява е бъдеще да се върне в националния тим. Кюъл има 17 гола в 58 мача за Австралия от 1996-та година насам.

Световният ден на футбола е днес

Ден, в който за пореден път си напомняме, че футболът насърчава сътрудничеството и сближава хората

Ал Хилал предлага близо 30 милиона евро на сезон на Симоне Индзаги

Ще се изкуши ли специалистът?

Роналдо подсилва мароканци за Световното клубно?

Кристиано Роналдо може сензационно да напусне Ал Насър преди изтичането на договора си, за да се присъедини към мароканския гранд Уидад Казабланка за предстоящото Световно клубно първенство, което стартира на 13 юни.

Инфантино: Кристиано Роналдо може да играе на Световното клубно

Президентът на ФИФА Джани Инфантино потвърди, че има възможност Кристиано Роналдо да участва на Световното клубно първенство

Реал: Гордеем се, че се радвахме на треньор като Анчелоти

Ръководството на Реал Мадрид обяви официално, че клубът се разделя с Карло Анчелоти. С италианеца е постигнато споразумение за прекратяването на неговия договор като треньор на отбора. 

Отстраненият президент на бразилския футбол няма да обжалва

Отстраненият от поста президент на Бразилската футболна конфедерация (КБФ) Едналдо Родригеш официално оттегли жалбата си да бъде върнат на поста след отстраняването му от съда в Рио де Жанейро миналата седмица.

Саудитски милиони примамват Индзаги

Треньор на Интер Симоне Индзаги е получил оферта да поеме саудитския Ал-Хилал с годишна заплата от 20 милиона евро.

Варан: Анчелоти може да върне Бразилия на върха

Карло Анчелоти е напълно способен да върне славата на бразилския национален отбор, заяви бившият защитник на Реал Мадрид и Манчестър Юнайтед - Рафаел Варан

Неймар преподписва със Сантос

Въпреки че завръщането на Неймар в Сантос не отговаря напълно на очакванията му, звездата е в напреднала фаза на разговори за удължаване на настоящия си договор