Индонезия е излъгана! Меси няма да играе

Индонезия е излъгана! Меси няма да играе

Феновете бесни

Лионел Меси няма да играе в предстоящия приятелски мач на Аржентина срещу Индонезия в понеделник. Нападателят не е в групата за мача, което разгневи феновете, закупили билети.

Срещата ще се играе на стадион “Гелора Бунг Карно” в Джакарта.

„Чувствам се тъжен и разочарован. Това беше най-големият ми шанс да видя Меси на живо“, коментира 31-годишен фен, пътувал 12 часа с лодка, за да присъства на мача.

„Меси е футболна икона и съм сигурен, че 90 процента от билетите бяха продадени само заради него. Това е маркетинг от тяхна страна“, възмути се друг фен.

Над 60 000 души са закупили билети за мача, но няма да могат да видят любимеца си. Именно Меси беше рекламно лице на двубоя, като билбордове с неговия образ има в цялата страна.

Паредес: Благодаря ти, Аржентина!

„Обичам те сега и винаги"

Емилиано Мартинес обмисля бъдещето си в Аржентина

33-годишният вратар на Астън Вила остана съкрушен заради отпадането от Мондиал 2026

Алварес: Всички в Аржентина мечтаехме да защитим световната титла

​​„Победата е прекрасна, но да представяш знамето с душа е това, което определя националния отбор на Аржентина“

Мемфис Депай остава в Бразилия

Бъдещето на Мемфис Депай в бразилския Коринтианс поне към днешна дата остава неясно

Винисиус претърпя операция

Нападателят на бразилския национален отбор и Реал Мадрид Винисиус Жуниор претърпя козметична операция, съобщи Portal Leo Dias.

Лионел Меси и Родриго Де Пол пропускат мачове на Интер Маями

Аржентинските национали Лионел Меси и Родриго Де Пол ще пропуснат следващите два мача на клубния си отбор Интер Маями в Мейджър Лийг Сокър (MLS), след като през уикенда загубиха финала на Световното първенство по футбол, съобщава ESPN.