Иран ще се възползва от ролята си на аутсайдер

Иран ще се възползва от ролята си на аутсайдер

Иранците могат да се възползват от ролята си на аутсайдери на световното първенство по футбол в Бразилия, категоричен е националният селекционер Карлос Кейрос.

Иранците могат да се възползват от ролята си на аутсайдери на световното първенство по футбол в Бразилия, категоричен е националният селекционер Карлос Кейрос. Той ще води своя тим в група "F", където са още отборите на Нигерия , Аржентина и Босна и Херцеговина . 
 
"Хората си мислят, че в нашата група има само три отбора. Но това не е лошо, защото можем да се възползваме от подценяването", каза Кейрос пред Иран ските медии от лагера на тима в Сао Пауло. 
 

Според Кейрос всички Иран ски национали са в добра форма и са готови за началото на Мондиала. Тяхната цел, по думите на селекционера, е да дадат всичко от себе си преди завръщането у дома. 

Бивш тим на Стоичков поиска Левандовски

Бъдещето на нападателя остава неясно

Роналдо пак си пусна снимка от Ал-Насър

Кристиано Роналдо публикува снимка в социалните мрежи от работата си в Ал-Насър

Самият Паненка разкритикува Браим Диас за дузпата във финала на КАН

Звездата на Мароко Браим Диас продължава да получава критики за пропуснатата си дузпа в стил “Паненка” във финала на Купата на африканските нации срещу Сенегал, която лиши неговия тим от трофея в турнира

Кристиано Роналдо реши да спре стачката

Кристиано Роналдо обяви стачка заради трансферната политика на саудитския си клуб Ал-Насър и пропусна победите на тима над Ал-Рияд (1:0) и Ал-Итихад (2:0), но португалската звезда ще се завърне в игра в събота, пише вестник "А Бола"

Отмениха гол в дебюта на Марин Петков (ВИДЕО)

Българинът титуляр при 1:1

КОНКАКАФ ще има шест квоти за Мондиал 2030

КОНКАКАФ съобщи, че ще разполага с шест директни квоти за класиране на световното първенство през 2030 година, а още една квота ще бъде разпределена чрез междуконтинентален плейоф