Испанец замени Кейрош начело на Катар

Испанец замени Кейрош начело на Катар

Вижте подробности

Испанецът Маркес Лопес замени португалеца Карлош Кейрош начело на националния отбор на Катар по футбол.

От местната футболна асоциация обявиха по-рано раздялата с Кейрош, малко повече от месец преди домакинството на турнира за Купата на Азия в началото на следващата година.

В момента 61-годишният Лопес е старши треньор на катарския Ал-Уакра.

"Маркес Лопес ще води националния тим на Катар на турнира за Купата на Азия, който ще се състои през следващата година. Благодарим на Ал-Уакра за съдействието и съгласието за назначаването на Лопес за старши треньор на държавния тим за предстоящия период", обявиха от Катарската футболна централа.

Катар спечели Азиатската купа през 2019 година.

Бразилия обмисля да играе в червено на Мондиал 2026

Според специализирания сайт Footy Headlines резервният екип на националния отбор на Бразилия по футбол на Световното първенство през 2026 ще бъде червен

Ал-Хилал стартира преговори за Виктор Осимен

Договорът му включва клауза за освобождаване от 75 милиона евро

Роналдо поведе Ал-Насър към полуфинал в Шампионската лига

Кристиано Роналдо отбеляза гол номер 934 в кариерата си при победата на Ал-Насър над Йокохама Маринос на четвъртфиналите в Азиатската Шампионска лига.

Неймар настоява Бразилия да назначи Карло Анчелоти

Неймар иска да види Карло Анчелоти начело на бразилския национален отбор

В Молдова хвалят Христо Стоичков

Президентът на Футболната федерация на Молдова Леонид Олиниченко е изпратил благодарствено писмо до шефа ФИФА Джани Инфантино след края на посещението на Христо Стоичков в страната

Oтвлякоха съпругата и детето на футболист

Той се скрил под леглото

Президентът на Сантос иска Неймар да остане

Настоящият договор на бразилеца изтича през лятото

Футболист почина на загрявката преди мач

Във втора дивизия на Южна Африка

Бразилия иска Анчелоти още преди Мондиал 2026

Бразилската футболна федерация се опитва да ускори преговорите със старши треньора на Реал Мадрид Карло Анчелоти, съобщава журналистът и трансферен експерт Фабрицио Романо в социалните мрежи