Колумбия е първият 1/4-финалист в Копа Америка (видео)

Колумбия е първият 1/4-финалист в Копа Америка (видео)

Колумбийците надиграха Боливия с 2:0 след два гола на Радамел Фалкао

Колумбия победи с 2:0 Боливия в последния си мач от Група "А" на турнира "Копа Америка" и спечели убедително потока, в който е и домакинът Аржентина.

Колумбийците надиграха категорично Боливия и можеха да спечелят с по-голям резултат, но пропуските им пред противниковата врата ги лишиха от по-изразтиелна победа.

И двата гола за Колумбия бяха дело на звездата на Порто Радамел Фалкао, който бе много близо до хеттрик. Той откри резултата в 15-ата минута.

Той бе изведен сам срещу вратаря на Боливия Карлос Ариас и не пропусна да изпрати топката в мрежата. В 29-ата минута Фалкао се разписа за 2:0 от дузпа.

С успеха Колумбия стана първия отбор, осигурил си място на 1/4-финалите на "Копа Америка". Фалкао и компания спечелиха групата със 7 точки.

На втора позиция е Коста Рика с 3 точки, трета е Аржентина с 2, а на последната четвърта позиция е Боливия с 1 точка. Аржентина и Коста Рика ще определят в пряк спор помежду си кой ще заеме второто място и съответно ще продължи на 1/4-финалите.

Марсело беше много щастлив, че Неймар отива на Мондиала

Легендата на Реал Мадрид и Бразилия - Марсело, остана доволен от избора на Карло Анчелоти за Мондиал 2026 и най-вече включването на Неймар

Индзаги напуска Ал-Хилал след само един сезон?

Старши треньорът на Ал-Хилал Симоне Индзаги ще напусне отбора след последния мач от първенството на Саудитска Арабия през сезон 2025/2026, съобщава Tuttomercatoweb

Бразилия е в еуфория: Неймар ще играе на Мондиал 2026

Бившият нападател на Лудогорец Игор Тиаго също е в състава на “Селесао”

Неймар се оплака, че е трябвало да търпи „безсмислени“ критики

Докато се е възстановявал от сериозни контузии

Съсипаха от критики Кристиано след резил срещу бивш левскар

Ал Насър загуби финала на Азиатската Шампионска лига срещу Гамба Осака

Меси с гол и асистенция в САЩ (ВИДЕО)

Интер Маями бие с 2:0