Лингард може да продължи кариерата си в Саудитска Арабия

Лингард може да продължи кариерата си в Саудитска Арабия

Вижте подробности

Бившият полузащитник на Манчестър Юнайтед Джеси Лингард обмисля оферта от Саудитска Арабия, съобщава Sky Sports.

Последният клуб на 30-годишния англичанин беше Нотингам Форест, договорът с който приключи това лято. През сезон 2022/23 крилото записа 20 мача във всички турнири, като отбеляза 2 гола и направи 2 асистенции.

Преди това Лингард е играл за Манчестър Юнайтед, Уест Хям, Дарби Каунти, Брайтън и Лестър.

Скандалът се разраства: Инфантино изнудвал асоциациите-членки на ФИФА

Президентът на ФИФА Джани Инфантино е заявил на 211-те си асоциации-членки, че всяка от тях ще получи по 40 милиона долара, ако се съгласят с плана му за продажба на Световното първенство

Неймар каза: Край!

 Неймар обяви края на 16-годишната си кариера в националния отбор на Бразилия по футбол.

Сеп Блатер скочи на Инфантино и Тръмп

Близките отношения между президента на ФИФА Джани Инфантино и президента на САЩ Доналд Тръмп вредят на футбола.

Кристъл Палас иска японски нацинонал

Японският национал Такехиро Томиясу участва в тренировки на английския футболен клуб Кристъл Палас и беше включен в предсезонното турне на тима в Италия, съобщава "Скай Спортс".

Жълт картон за Инфантино: Конгресът на САЩ разследва шефа на FIFA за тайни сделки с Тръмп

Има един момент, в който трябва да си признаем истината - Мондиал 2026 отдавна спря да бъде просто за футбол.

Тунис назначи нов треньор

Моин Шаабани бе назначен за старши треньор на националния отбор на Тунис, съобщи Тунизийската футболна федерация.