Луис Суарес: Валверде е като Джерард

Луис Суарес: Валверде е като Джерард

Нападателят с ласкави думи към съотборника си в националния отбор на Уругвай

Луис Суарес сравни сънародника си Федерико Валверде със Стивън Джерард. Двамата са съотборници в националния отбор на Уругвай. Този сезон Валверде блести за Реал Мадрид и много от английските топотбори вече умуват как да го привлекат. 
 
"Още през 2017 г., когато Феде дебютира в националния отбор, казах, че той ми напомня на Стивън Джерард, който беше мой съотборник в Ливърпул. Тогава едва ли някой е обърнал внимание на думите ми, но пет години по-късно се вижда, че сравнението не е било пресилено. Той постигна огромен напредък, играейки сред големи звезди. Може да променя темпото на игра, притежава голов удар и снове вежду двете наказателни полета през всичките 90 минути", заяви Суарес, който през лятото се завърна в родината си и играе за Национал.
Роналдо и Ал Насър драматично се класираха за финал (ВИДЕО)

Португалецът с възможност да спечели първи трофей в Саудитска Арабия

Скалони повика дебютант в състава на Аржентина

За мачовете с Венецуела и Еквадор

Неймар: Изпитвам изключителен срам

Неймар прие много тежко загубата на Сантос с 0:6 от Васко да Гама в мач от 20-ия кръг на бразилския елит.

Бразилският вратар Фабио изравни рекорд на Питър Шилтън

По брой изиграни мачове в професионалния футбол

Меси се завърна с гол и асистенция при победа на Интер Маями

Отборът на аржентинската звезда се наложи над ЛА Галакси2

Ал Насър представи Кингсли Коман

Французинът подписа за три години

Потвърдено: Кристиано Роналдо ще пътува до Индия

За мач от Азиатската Шампионска лига, определен като "исторически"

Напускащият Дарвин Нунес се врече на Ливърпул

"Ливърпул ще бъде част от мен завинаги", написа уругваецът Дарвин Нунес след обявяването на трансфера му в саудитиския футболен клуб Ал Хилал. Той прекара три години в Ливърпул, в които отбеляза 40 гола и стана шампион на Англия.

Румениге подкрепи Световното клубно

Бившият изпълнителен директор на Байерн Мюнхен Карл-Хайнц Румениге подкрепи Световното клубно първенство и заяви, че високите заплати на играчите са една от причините, поради които клубовете трябва да участват в подобни събития.