Меси: Дано Дибала и Ди Мария да се възстановят за Световното

Меси: Дано Дибала и Ди Мария да се възстановят за Световното

„Това ще е един различен Мондиал“

Капитанът на националния отбор на Аржентина Лионел Меси заяви, че е бил разтревожен след последните контузии на сънародниците му Анхел Ди Мария и Пауло Дибала, но се надява, че и двамата ще успеят да се възстановят навреме за Световното първенство по футбол в Катар.

Меси, който пропусна два мача за своя Пари Сен Жермен, добави, че травмите винаги са повод за тревога за играчите преди голям международен форум.

„Притеснително е, защото това е различно Световно първенство, което ще се проведе в различен период и вече е толкова близо, че дори малките неща може да те оставят извън шампионата“, каза 35-годишният аржентинец пред DirecTV Sports.

„Надявам се и двамата да се възстановят. Има доста време, за да се оправят до Мондиала. Дано всички са в добро здраве“, добави Лео Меси.

Очаква се Ди Мария да остане извън терените до началото на следващия месец, а при Дибала прогнозите не са толкова благосклонни и той е под въпрос за първенството в Катар.

Тимът на Аржентина е в група С на Мондиал 2022 заедно с отборите на Саудитска Арабия, Мексико и Полша.

Челси започна на Световното клубно с лесно 2:0 над Лос Анджелис (ВИДЕО)

Педро Нето и Енцо Фернандес нанизаха головете за лондончани

Ал-Хилал предлага на Осимен по €50 млн. на сезон

Нападателят обаче иска в Манчестър Юнайтед

Носителят на Копа Либертадорес съкруши домакините от Сиатъл

Бившият играч на Лудогорец Руан Секо остана неизползвана резерва

Байерн Мюнхен унизи Оукланд Сити с 10:0 на Световното клубно (ВИДЕО)

Баварците нанизаха шест гола още преди почивката, Мусиала със светкавичен хеттрик

Бивш треньор в ЦСКА ще работи в най-стария клуб в Австрия

„Очаквам с нетърпение това предизвикателство"

Мексико пречупи Пинеда и Домениканска република на старта на "Голд Къп"

Нападателят на Берое влезе в края

Бивши играчи на Лудогорец част от клубния Мондиал

Круз и Нонато част от турнира в САЩ

Защитник на Бока Хуниорс получи извънредно виза за САЩ

Аиртон Коща ще може да играе на Световното клубно първенство

Спалети става треньор на Кристиано Роналдо

Ал-Насър води преговори с бившия треньор на италианския национален отбор Лучано Спалети.