Меси и Суарес не стигнаха за победа на Интер Маями (ВИДЕО)

Меси и Суарес не стигнаха за победа на Интер Маями (ВИДЕО)

"Чаплите" завършиха наравно с Ню Йорк Ред Булс

Интер Маями направи равенство 2:2 с Ню Йорк Ред Булс в домакински мач от редовния сезон на Мейджър Лийг Сокър на САЩ и Канада.

Това бе трето реми за “чаплите”, с което те останаха на трето място в Източната конференция на четири точки от лидера Нешвил. Нюйоркчани от своя страна заемат последното седмо място, даващо право на участие в плейофите на същата конференция.

Както по принцип от началото на сезона Хавиер Масчерано остави на пейката за първия съдийски сигнал Луис Суарес, а сред титулярите бе съотборникът му от дрийм тийма на Барселона Лионел Меси. На “зеления килим” за началото на двубоя стъпи и доскорошният играч на Атлетико Мадрид Родриго де Пол.

Хорхе Рувалкаба даде аванс на нюйоркчани в 15-ата минута. “Чаплите” възстановиха паритета в първата минута на добавеното време.

 
 

Малко след подновяването на играта домакините успяха да осъществят и пълен обрат след попадението на Херман Бертераме в 55-ата минута.

 

Роберт Фолодер от Ню Йорк Ред Булс вкара в 66-ата минута, но попадението му бе отменено след преразглеждане на ситуацията чрез системата ВАР заради засада. В 77-ата минута вече падна редовен гол за гостите, а в негов автор се превърна 17-годишният Адри Мехмети.

 

В 79-ата минута на терена се появи Луис Суарес, който замени Иън Фрей, но неговото присъствие не промени развоя на събитията и домакините трябваше да се задоволят със спечелването на само една точка. Следващият мач на Интер Маями ще бъде срещу Колорадо Рапидс. Срещата е на 18-и април (събота), “чаплите” гостуват, а първият съдийски сигнал е насрочен за 23:30 часа българско време.

 
Дик Адвокаат: Искам Кюрасао да излезе от групата на Мондиал 2026

Селекционерът с интересен коментар преди Световното първенство по футбол

Официално: Жорже Жезус напусна отбора на Роналдо

Ал-Насър остана без треньор

Аржентина обяви състава за Мондиал 2026

Вижте го

Мастантуоно няма да играе на Световното

Офанзивният халф на Реал Мадрид Франко Мастантуоно няма да попадне в състава на Аржентина за Мондиал 2026, твърди местното издание TyC Sports

Местят "Златната топка" в Лондон тази година

Най-престижната и уважавана индивидуална награда в света на футбола - „Златната топка“ (Ballon d’Or), създадена от France Football през 1956 г., ще отбележи своята 70-годишнина, като за първи път в историята си ще бъде в столицата на Англия Лондон

Неймар може и да не се възстанови за Мондиала

Тревожни новини за Неймар и бразилския национален отбор