Меси: Няма да се върна в Европа

Меси: Няма да се върна в Европа

Вижте какво каза носителят на Златната топка

Лионел Меси завоюва своята рекордна осма Златна топка през изминалата седмица, като по този начин аржентинецът дръпна с много пред своята конкуренция в тази индивидуална награда. Самият той бе свързван с няколко отбора, като най-големи бяха спекулациите с Барселона, но играчът отрече всички слухове.

"Имах много оферти на масата тази година, включително от много европейски клубове и Саудитска Арабия. Решихме да дойдем в Маями и сме щастливи с това решение, чувстваме се добре. Дали европейският футбол е затворен за мен? Да. Благодарение на Бог, имах невероятна кариера в Европа и спечелих всичко, за което мечтах. Не мисля, че някога ще се върна да играя в Европа", заяви Меси.

Меси има 1 гол и 2 асистенции в шест мача в МЛС с екипа на Интер Маями от началота на сезона.

Иран очаква отговор от ФИФА за Мондиал 2026

Участието на националния отбор на Иран на предстоящото Световно първенство по футбол това лято остава под сериозен въпрос

Меси и Суарес вкараха, но Интер Маями не спечели първия мач на новия си стадион

Луис Суарес също се разписа при равенството 2:2 срещу Остин ФК

Краев остава на дъното в Австралия (ВИДЕО)

Два пропуска за българина срещу Мелбърн

Трагедия в Перу: Стадион рухна преди дерби

Най-малко един футболен привърженик загина, а 47 души бяха ранени на стадион "Алехандро Вилянуева" в столицата на Перу - Лима, където фенове се събраха преди насроченото за днес местно дерби между Университарио и Алианса (Лима), предаде Франс прес, позовавайки се на перуанския министър на здравеопазването Хуан Карлос Веласко

Кристиано вкара 2 гола на Ел Маестро и вече е с 967 попадения (ВИДЕО)

Кристиано Роналдо е все по-близо до гол №1000 в своята кариера

Йоахим Льов е близо до треньорския пост на Гана

Бившият селекционер на германския национален отбор Йоахим Льов е на прага на завръщане във футбола, за да поеме треньорския пост на Гана.