Meси отпадна за контролите на Аржентина

Meси отпадна за контролите на Аржентина

Звездата на световните шампиони се оплаква от лека травма

Голямата звезда на Аржентина Лионел Меси отпадна от сметките за предстоящите две контроли на отбора срещу Ел Салвадор (22 март) и Коста Рика (26 март).

Капитанът на световните шампиони се оплаква от лека травма и имаше малка вероятност да бъде в състава, но това няма да се случи, съобщава TyC Sports. 

Все пак асът на Интер Маями ще се присъедини към лагера на съотборниците си във Филаделфия, но единствено за подкрепа.

Аут заради травми са още Пауло Дибала и защитникът Маркос Сенеси от Борнемут, а в последния момент бе повикан дефанзивният полузащитник Гуидо Родригес от Бетис.

Аржентина остана без бранител, взе друг от Ривър Плейт

Защитникът Леонардо Балерди е аут за мачовете с Мавритания и Замбия

Бразилия остана без основен защитник

Контузеният бранител на Арсенал отпадна от националния отбор

Масчерано: Няма да пазя Меси заради Световното

Старши треньорът на Интер Маями - Хавиер Масчерано, не планира да даде почивка на капитана си Лионел Меси в периода преди Световното първенство през лятото и настоява, че аржентинецът трябва да играе, за да може отборът му да постига успехи

Марсел Бибишков подсили канадския тим ФК Ванкувър за новия сезон

Младият български нападател Марсел Бибишков ще играе през новия сезон във ФК Ванкувър от канадската Премиер-лига, съобщиха медиите в страната

Аржентина загрява с Мавритания за Мондиал 2026

Световните шампиони трябваше да играят срещу европейския първенец Испания на „Финалисима“ в Катар

Легенда на Мексико се завръща в националния отбор за Мондиал 2026

40-годишният вратар отново застава под рамката на вратата