Нападател на Аржентина намери оправдание за загубата от Колумбия

Нападател на Аржентина намери оправдание за загубата от Колумбия

Вижте какво каза Лаутаро Мартинес

Нападателят на аржентинския национален отбор Лаутаро Мартинес намери оправдание в жегата и сухия терен за загубата от Колумбия с 1:2 в квалификациите за Мондиал 2026.

"Беше труден мач. Жегата и сухият терен не ни позволиха да играем нашия футбол. Знаем, че квалификационните мачове са трудни. Трябва да приемем поражението и да продължим напред. Заставам зад положителните неща, които направихме, но има и какво да подобрим“, каза Мартинес пред репортерите след мача.

Колумбия има 16 точки и се изкачи до 2-ро място в класирането на зона Южна Америка. Аржентина продължава да води с 18 точки.

Очакват спад в цените на билетите за Мондиал 2026

В седмиците преди турнира

Тръмп: Не бих дал толкова пари за мач от Световното

1000 долара не са по вкуса на президента на САЩ

Луис Суарес на 39: Все още искам да играя

Уругвайският нападател Луис Суарес обясни решението си да поднови договора си с американския Интер Маями, разкривайки, че желанието му да се състезава остава толкова силно, колкото винаги, въпреки че е на 39 години

Мексиканската футболна федерация предупреди футболистите си

Мексиканската футболна федерация предупреди играчите от местното първенство, че ще бъдат вадени от групата за световните финали при отсъствие от предстоящия тренировъчен лагер

Инфантино обясни високите цени на билетите за Мондиал 2026

Президентът на Международната футболна федерация (ФИФА) Джани Инфантино заяви, че високата пазарна цена на билетите за мачове в Съединените щати оправдава цените на билетите за Световното първенство следващия месец, позовавайки се на голямото търсене на пазара за препродажба, пише агенция Reuters

Хълк подписа с нов отбор в Бразилия

Нападателят ще играе за Флуминензе