Неймар при Меси и Суарес в Интер Маями

Неймар при Меси и Суарес в Интер Маями

Нападателят на Ал-Хилал Неймар е казал на съотборниците си, че ще премине в Интер Маями през летния трансферен прозорец, твърди "Скай Спорт Швейцария"

Изданието, позовавайки се на източници в Саудитска Арабия, отбелязва още, че решението на бразилеца може да е свързано с желанието да има по-голямо финансово възнаграждение.  

Договорът на Неймар с Ал-Хилал е до лятото на 2025-а. 32-годишният бразилец е изиграл два мача за клуба през този сезон. Преди това бразилецът се възстановяваше една година от травма на кръстната връзка на коляното и скъсан менискус.

Клубът обяви, че нападателят е подновил тренировки. 

Бразилия обмисля да играе в червено на Мондиал 2026

Според специализирания сайт Footy Headlines резервният екип на националния отбор на Бразилия по футбол на Световното първенство през 2026 ще бъде червен

Ал-Хилал стартира преговори за Виктор Осимен

Договорът му включва клауза за освобождаване от 75 милиона евро

Роналдо поведе Ал-Насър към полуфинал в Шампионската лига

Кристиано Роналдо отбеляза гол номер 934 в кариерата си при победата на Ал-Насър над Йокохама Маринос на четвъртфиналите в Азиатската Шампионска лига.

Неймар настоява Бразилия да назначи Карло Анчелоти

Неймар иска да види Карло Анчелоти начело на бразилския национален отбор

В Молдова хвалят Христо Стоичков

Президентът на Футболната федерация на Молдова Леонид Олиниченко е изпратил благодарствено писмо до шефа ФИФА Джани Инфантино след края на посещението на Христо Стоичков в страната

Oтвлякоха съпругата и детето на футболист

Той се скрил под леглото

Президентът на Сантос иска Неймар да остане

Настоящият договор на бразилеца изтича през лятото

Футболист почина на загрявката преди мач

Във втора дивизия на Южна Африка

Бразилия иска Анчелоти още преди Мондиал 2026

Бразилската футболна федерация се опитва да ускори преговорите със старши треньора на Реал Мадрид Карло Анчелоти, съобщава журналистът и трансферен експерт Фабрицио Романо в социалните мрежи