Неймар се върна в Сантос с хеликоптер

Неймар се върна в Сантос с хеликоптер

Неймар се върна в бразилския Сантос. Отборът, от който стартира

12 години след като замина за Европа, бразилската суперзвезда направи грандиозно завръщане като холивудска звезда, пристигайки на тренировъчната база на клуба с хеликоптер.

Неймар дойде на тренировъчната база на новия си клуб със своята приятелка Бруна Бианкарди и децата си.

Бразилската звезда подписа шестмесечен договор със Сантос, валиден до юни 2025 г. Неймар сам ще може да реши дали да удължи контракта с родния си тим.

Бразилия предлага нов договор на Карло Анчелоти

Преговорите за удължаването на договора са в напреднала фаза

Роналдо ще получи и акции в Ал-Насър

През декември 2022 г Кристиано Роналдо се договори с Ал-Насър и оттогава играе за саудитския отбор, който води към титлата в Саудитска Арабия

Фламенго се класира за финала на Междуконтиненталната купа на ФИФА

Ще спори с ПСЖ за трофея

Анчелоти чупи рекорди с Бразилия

Италианецът може да стане най-скъпоплатеният селекционер

ФИФА получи 5 млн. заявки за билети за Мондиал 2026

Огромен интерес, въпреки високите цени

Високите цени не спират феновете за Мондиал 26

Цените на билетите са скочили пет пъти от последното световно

Хаос и разочарование в Индия заради Меси, фенове чупят седалки (ВИДЕО)

Аржентинецът останал само 20 минути пред публиката

Феновете възмутени от цените на билетите за Мондиал 2026

Европейската асоциация на футболните фенове (FSE) призова ФИФА незабавно да спре продажбата на билети за националните отбори за Световното първенство догодина, обвинявайки ръководния орган, че налага „изнудващи“ цени на билетите, които рискуват да изключат обикновените фенове от турнира

Норвегия ще празнува Мондиал 2026 с бира в ръка

Министър-председателят на Норвегия Йонас Гар Стьоре обеща да намери начин феновете да могат да консумират алкохол по време на късните мачове на националния отбор на Световното първенство по футбол догодина.