Нигерия се дъни на старта

Нигерия се дъни на старта

Осимен спаси "супер орлите" от издънка срещу Екваториална Гвинея

Нигерия не успя да пренесе силните резултати от квалификациите в турнира за Купата на Африка. "Супер орлите" се задоволиха само с 1:1 срещу Екваториална Гвинея в първия си двубой от груповата фаза. 

Виктор Осимен успя да измъкне своя тим от деликатна ситуация само 120 секунди, след като Ибан Салвадор бе извел аутсайдера напред в резултата. 

Именно звездата на Наполи бе най-често под светлината на прожекторите, но след попадението с глава в 38-ата минута нападателят се отчете с няколко пропуска, лишавайки Нигерия от победата. 

За "зелените" това бе първо равенство в турнира от 2013 година насам. 

В следващия мач Нигерия се изправя срещу домакините от Кот д'Ивоар, спечелели ден по-рано с 2:0 над Гвинея-Бисау.

Митрович няма да ходи в Ал Хилал, Индзаги не го иска

Руският гранд Зенит е проявил интерес към нападателя на Ал-Хилал и сръбския национален отбор Александър Митрович, твърди "Моцарт Спорт"

100 000 футболисти пуснаха колективен иск срещу ФИФА

Група нидерландски футболисти подготвя колективен иск на стойност евентуално милиард долара срещу ФИФА

Интер Маями информира за състоянието на Меси

Аржентинецът е с мускулна травма след мача с Некакса

Кристиано Роналдо и Ал Насър загубиха от отбора на Атанас Чернев

Ещрела Амадора победи Ал Насър на Кристиано Роналдо с 1:0 в приятелски мач пред закрити врата

Контузия на Меси не спря Интер Маями

Аржентинецът напусна мача с Некакса още в 11-ата минута

Меси с две асистенции при победа на Интер Маями

Линел Меси направи две асистенции при победата на Интер Маями с 2:1 над Атлас в мач от Купата на Американската лига. 

Роналдо с гол при победа на Ал-Насър (ВИДЕО)

Жоао Феликс дебютира за новия си отбор

Фламенго привлече крило на Атлетико Мадрид

Бразилският гранд се подсили със Самуел Лино

Жоао Феликс стана четвъртият най-скъп футболист в историята

Португалският нападател Жоао Феликс, който Челси продаде на саудитския Ал Насър за 50 милиона евро по-рано днес, е на четвърто място в класацията за футболисти с най-високи общи суми за трансфери в историята.