Официално: Кансело ще играе за хегемона на Саудитска Арабия

Официално: Кансело ще играе за хегемона на Саудитска Арабия

Манчестър Сити продаде португалския национал на Ал Хилал

Манчестър Сити продаде португалския краен защитник Жоао Кансело на шампиона на Саудитска Арабия Ал Хилал за 25 милиона евро, съобщи АП.

Кансело ще се присъедини към отбора, който вече включва бразилската звезда Неймар и съотборника му в Португалия Рубен Невеш.

30-годишният Кансело изпадна в немилост при мениджъра на Сити Пеп Гуардиола по средата на сезон 2022-23 и оттогава имаше периоди под наем в Байерн Мюнхен и Барселона.

Той се завърна в Сити през лятото, но не се очакваше да бъде част от плановете на шампионите на Висшата лига този сезон.

Ал Хилал е печелил титлата в Саудитска Арабия рекордните 19 пъти и е бил шампион в шест от последните осем сезона.

Бивш тим на Стоичков поиска Левандовски

Бъдещето на нападателя остава неясно

Роналдо пак си пусна снимка от Ал-Насър

Кристиано Роналдо публикува снимка в социалните мрежи от работата си в Ал-Насър

Самият Паненка разкритикува Браим Диас за дузпата във финала на КАН

Звездата на Мароко Браим Диас продължава да получава критики за пропуснатата си дузпа в стил “Паненка” във финала на Купата на африканските нации срещу Сенегал, която лиши неговия тим от трофея в турнира

Кристиано Роналдо реши да спре стачката

Кристиано Роналдо обяви стачка заради трансферната политика на саудитския си клуб Ал-Насър и пропусна победите на тима над Ал-Рияд (1:0) и Ал-Итихад (2:0), но португалската звезда ще се завърне в игра в събота, пише вестник "А Бола"

Отмениха гол в дебюта на Марин Петков (ВИДЕО)

Българинът титуляр при 1:1

КОНКАКАФ ще има шест квоти за Мондиал 2030

КОНКАКАФ съобщи, че ще разполага с шест директни квоти за класиране на световното първенство през 2030 година, а още една квота ще бъде разпределена чрез междуконтинентален плейоф