Погба отива при Меси и Суарес в Маями

Погба отива при Меси и Суарес в Маями
Източник: БГНЕС

Полузащитникът Пол Погба ще се присъедини към Интер Маями, съобщават медиите отвъд океана.

Според информациите преговорите на 32-годишния футболист с американския клуб са в заключителна фаза и сделката може да се осъществи в близко бъдеще.

Решението на французина е повлияно от присъствието на Лионел Меси в клуба.

През февруари 2024 г. Погба беше отстранен за четири години, след като допинг тест, взет през август 2023 г., разкри твърде високо ниво на тестостерон. През октомври 2024 г. КАС намали дисквалификацията му на 18 месеца и той вече може да се завърне на терена през март. На 1 декември футболистът стана свободен агент, след като Ювентус прекрати договора му.

Почетино остава начело на САЩ до Мондиал 2030

Аржентинецът с нов договор за “янките”

След 10 дни протакане Возиня най-после пристигна в Чили за подпис с Коло Коло

40-годишният вратар Возиня, който влезе в историята на наскоро приключилото Световно първенство със скромния тим на Кабо Верде, пристигна в Чили в неделя, за да се присъедини към местния гранд Коло Коло след поредица от обрати, които поставиха под съмнение трансфера му, пише днес агенция АР.

Недоволството срещу Инфантино продължава да расте

Позицията на президента на ФИФА се клати сериозно

КОНКАКАФ също се противопостави на Инфантино

Футболната федерация свали доверието си от шефа на ФИФА

Левандовски с дебютни голове в МЛС

Меси не помогна на Интер Маями

Всички членове на УЕФА искат оставката на Джани Инфантино

УЕФА ще гласува за отстраняванеto на Джани Инфантино от поста президент на ФИФА, ако той откаже да подаде оставка, съобщава The Telegraph.