Рик Джонатан силно желан от аржентинци

Рик Джонатан силно желан от аржентинци

Нападателят е пред трансфер в Талерес

След като Матиас Тисера премина в Уракан под наем, сега Рик Джонатан е в напреднали преговори с Талерес. Това разкри бразилското издание "Revista Colorada", като според източника. аржентинският клуб вече има постигнато споразумение за трансфера на 25-годишния нападател. От началото на сезона Рик Джонатан има шест гола и осем асистенции за Лудогорец в 31 мача във всички турнири.

В момента Талерес се намира на второ място в аржентинското първенство след 27 изиграни мача.

В последно време се говореше, че и бразилският гранд Интернасионал Порто Алегре проявява интерес към Рик Джонатан. Изглежда обаче ''кариоките" са се отказали от футболиста на "орлите", твърди "Revista Colorada".

Шампионът на Китай отново ликува

Шанхай Порт защити титлата си

ФИФА обяви програмата за първите по рода си междуконтиненталните плейофи

Последните 2 отбора за Мондиал 26 ще станат ясни на 31 март

Прекъсват МЛС за Мондиал 2026

Първенството на САЩ и Канада ще спре по време на Световното първенство

Роналдо навлече критики на ФИФА заради плакат

ФИФА предизвика широка вълна от недоволство и полемика, след като представи официалния си промоционален плакат за Световното първенство по футбол през 2026 г.

Въоръжени преследваха звезди на Колумбия в САЩ

Националният отбор на Колумбия преживя изключително напрегнати моменти по време на лагера си в САЩ, въпреки че постигна две победи в приятелските срещи като част от подготовката си за Мондиал 2026

Лош жребий за Италия за баражите за Световното

Четирикратният световен шампион Италия ще играе със Северна Ирландия в полуфиналния кръг от баражите за световното първенство по футбол през 2026 година в САЩ, Мексико и Канада.

Станаха ясни двойките за междуконтиненталните плейофи за световното първенство

Нова Каледония срещу Ямайка и Боливия срещу Суринам са двойките в полуфиналите от междуконтиненталните плейофи за световното първенство. 

Мбапе поздрави играч №1 на Африка

Килиан Мбапе поздрави бившия си съотборник в Пари Сен Жермен Ашраф Хакими в социалните мрежи, след като той беше обявен за играч номер 1 на Африка за 2025 г. на церемония в Рабат снощи.

Неймар отбеляза първия си гол след завръщане от контузия (ВИДЕО)

Нападателят Неймар вкара  първия си гол след дълго възстановяване от контузия.