Роналдиньо се завръща на терена

Роналдиньо се завръща на терена

Той ще спонсорира детски турнир в Еквадор

Ще имаме възможност да видим легендарния Роналдиньо да играе отново футбол през септември.

Големият бразилски футбол Роналдиньо ще се завърне в Еквадор през септември, за да спонсорира детски турнир в град Манта, където ще играе и приятелски мач срещу други играчи, съобщиха организаторите на събитието.

 

Бившият футболист на Барселона, ПСЖ, Милан и Фламенго ще бъде основната атракция на мача, който ще се играе на 24 септември на стадион „Жокай де Манта“.

Заедно с Роналдиньо се очаква да участват колумбиецът Фабиан Варгас и аржентинецът Карлос Фернандо Наваро Монтой.

Това ще бъде третото посещение на Роналдиньо в Еквадор от 2016 г., когато той изигра демонстративен мач с Барселона от Гуаякил.

Кристиано Роналдо намекна за отказване: Това може да е последната ми година

Кристиано Роналдо, една от най-големите легенди на световния футбол, хвърли истинска бомба с изявлението си, че може би е дошло време да се сбогува с играта

Голям пробвал за Меси и Интер Маями

"Чаплите" загубиха тежко от Нешвил

Швейцарски национал пред трансфер в САЩ

Атланта Юнайтед е близо до финализирането на трансфера на нападателя Бреел Емболо от френския Рен, съобщи изданието The Athletic.

Инфантино задейства плана за Мондиал с 64 отбора

Президентът на ФИФА Джани Инфантино продължава да подкрепя възможността броят на участниците на световните първенства да бъде увеличен до 64, твърди The Times

Разкриха цялата грозна истина за смъртта на Марадона

Делото за кончината на Диего Марадона навлезе в драматична фаза след ключови съдебни разкрития, уличаващи лекуващия го медицински екип в престъпна небрежност.

Меси отново на терена след загубата на баща си

Аржентинският маестро Лионел Меси се появи на терена след почивката за Интер Маями в двубоя срещу мексиканския Леон от турнира за Купата на Лигите.